ПРЕЗЕНТАЦІЯ БІБЛІОТЕКИ

29 вересня бібліотекарем Добровою О.П. з учнями групи МШ-11 було проведено читацьку конференцію «Роль бібліотеки в житті людини».

            З давніх часів бібліотека є скарбницею людських знань. Тут у тиші читальних залів можна зустрітися з улюбленими героями, одержати необхідну інформацію, підготувати реферат , поспілкуватися з цікавими людьми або просто відпочити з книгою чи журналом у руках.

          Навчальний процес неможливий без книжки та підручника, творів художньої літератури, наукових і довідкових видань.

       Такі виховні заходи сприяють формуванню в учнів потреби користуватися бібліотекою, викликають в учнів почуття поваги та шанобливе  ставлення до книг, як невичерпного джерела знань і пізнання.

10 листопада до Дня української писемності та мови  бібліотекарем Добровою О.П з ученицями групи МШ – 31 проведено літературну світлицю «Рідна мово моя українська».

         Українська  мова – це  безмежний  океан.  Вона  мелодійна, як  пісня  солов”їна.  Наша  мова  барвиста  і  прекрасна,  наче  дощова  веселка.  Не   можна  ходити  по  рідній  землі,  не  зачаровуючися  виплеканою  народом  у  віках  рідною  мовою.  На  літературній   світлиці  учениці  дикламували   вірші  про  рідну  мову,  звучали  пісні  про  мову.   Виховний  захід  виховує  любов  до  рідної  мови,  художнього  слова.  Шануймо  ж  мову  наших  предків, щоби  не  зникала  Україна,  не  зникав  великий   материк  у  слов”янському  морі.

ДЕТАЛЬНІШЕ...

 

Бібліотечний урок «Книга та комп’ютер в інформаційному суспільстві»

 

Бібліотечний вернісаж « Модні тенденції дизайну бібліотечно - бібліографічної класифікації».

 

ГОДИНА СПІЛКУВАННЯ "Бібліотека- духовна скарбниця людства"

Книга для людини – це невичерпне джерело знань, мудрості, розради.

            Знання багатьох поколінь зібрані у Храмі книги – бібліотеці. Тут у тиші читальних залів можна зустрітися з улюбленими героями, одержати необхідну інформацію, підготувати реферат, поспілкуватися з цікавими людьми або просто відпочити з книгою чи журналом у руках.

           Навчальний процес неможливий без книжки та підручника, творів художньої літератури, наукових і довідкових видань. І тому, 30 вересня бібліотекарем Добровою О.П. з учнями першого курсу проведено годину спілкування «Бібліотека- духовна скарбниця людства».

          Цей  захід сприяв формуванню в учнів потреби користуватися бібліотекою. Він супроводжувався показом презентацій «Розгорнута книга нагадує птаха в польоті» та «Сучасна бібліотека- це дуже модно».

У  четвер, 28 квітня 2016 року, бібліотекарем Добровою О.П. з учнями ліцею проведено виховний захід «Величне свято Воскресіння».

«Бібліотека – храм мудрості й науки»

Поетичний альбом "Тарасові музи"

Форум «Кінець світу: чи збудуться пророцтва?»

Літературний  вечір  „ Тарас  Шевченко -  геній  пензля  та  пера!”

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників до 10 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсній вибір проектів підручників  для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти.

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників до 10 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на додатковий  конкурсній вибір проектів підручників  для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти.

Година  спілкування „ Бібліотека -  скарбниця  думок. Храм  збереження  часу.”

Година   спілкування  «Мова - серце  нації».

Флешмоб «Подаруй Янгола Героям Небесної Сотні»

Літературний вечір „ Жіноча доля у творчості Т.Г. Шевченка”.

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 11 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на   конкурсній відбір проектів підручників  для 6 та 11 класів закладів загальної середньої освіти. Протокол педради додається.

 Виховний захід «Афганістан  болить  в  моїй  душі».

 Звіт  про  проведення  Тижня  бібліотеки