З досвіду роботи РОЛЬ МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ У ВИХОВАННІ СІМЕЙНИХ ЦІННОСТЕЙ (2019). Організація виховної діяльності у ЗП(ПТ)О повинна втілювати у практику новітні технології виховання учнівської молоді. На основі загальної виховної мети навчально-виховного процесу закладу П(ПТ)О майстер виробничого навчання має чітко виокремити мету і завдання виховання сімейних цінностей.

Методична розробка уроку виробничого навчання на тему "Водіння автомобіля по бездоріжжю" (2019 рік). Водій - головна ланка системи: людина - автомобіль - дорога. Його роль в забезпечені безпеки дорожнього руху є вирішальною. Тому мета цієї методичної розробки - надати допомогу майстрам виробничого навчання в підготовці водіїв категорії „С”. Особливістю цієї методичної розробки являється і те, що в ній багато уваги відведено енергозберігаючим технологіям, показано, як при правильній підготовці автомобіля до дороги, його технічного стану, правильного виконання вправ з водіння автомобіля по бездоріжжю значною мірою економляться паливно-мастильні матеріали і запасні частини.

З досвіду роботи "Форми та методи роботи з підлітками із девіантною поведінкою" (2019 рік). Дана робота може бути використана при підборі методів та форм корекції залежно від типу закладу освіти та при розробці профілактичних програм боротьби з молодіжною злочинністю. Зібрані й упорядковані поради можуть бути використані педагогами, які працюють з «важкими» підлітками. 

З досвіду роботи "Особливості організації виробничого навчання учнів в сучасних умовах". У даній роботі розкрито деякі теоретичні, методичні та практичні аспекти теми «Особливості організації виробничого навчання учнів в сучасних умовах». Робота може бути цікавою для початківців — майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів у контексті вдосконалення їх професійної компетентості.