Методична розробка  бінарного уроку

«Складання схем захисту, керування електроустановками і  сигналізацією.»

Протокол №7. від 8.02.2012.

Дана  методична розробка уроку із спецтехнології   та виробничого навчання виконанадля учнів, що навчаються за спеціальністю – електромонтер із ремонту і обслуговуванню електроустаткування. На уроці використовуються інтерактивні методи навчання – робота у малих групах, ігрові форми навчання.  Учні також приймали активну участь у підготовці до уроку - знайшли відео в Інтернеті по даній темі.

 

Методична розробка  бінарного уроку.

 З′єднання і окінцювання проводів.

Протокол №8 від 13.03.2013

Дана  методична розробка уроку із спецтехнології та електроматеріалознавствавиконана для учнів, що навчаються за спеціальністю – електромонтер із ремонту і обслуговуванню електроустаткування. На уроці використовуються інтерактивні методи навчання – робота у малих групах, ігрові форми навчання.  Учні також приймали активну участь у підготовці до уроку - знайшли відео в Інтернеті по даній темі.

 

Урок-гра «Футбол». «Експлуатація акумуляторів».

Протокол №8. 4.03.2014.

Дана  методична розробка уроку із спецтехнології виконана для учнів, що навчаються за спеціальністю – електромонтер із ремонту і обслуговуванню електроустаткування. На уроці використовуються інтерактивні методи навчання – робота у малих групах, ігрові форми навчання. Особливість цього уроку полягає у тому, що всі елементи уроку об´єднані однією улюбленою грою багатьох людей – футболом. Правда у нас не звичайний футбол, а технічний. Учні також приймали активну участь у підготовці до уроку - знайшли відео в Інтернеті по даній темі. Урок проведено для членів методичної секції педагогічних працівників електротехнічних дисциплін Закарпатської області у режимі онлайн.

 

Методична розробка   уроку

Урок-подорож «Трансформатори».

 Протокол №6.14.01.2015.

Мета даного уроку полягає в тому, що викладач показує різні способи активізації навчання. На підготовчому етапі учням запропоновано знайти матеріал для кращого пояснення даної теми. Учні знайшли різні відеофільми. Із цих відеофільмів вони вибирали ті, які доступніше пояснюють питання нової теми. Також учням було дано завдання підготувати слайди до цієї теми, що сприяє систематизації отриманих знань. Урок проведено для членів методичної комісії педагогічних працівників електротехнічних дисциплін ліцею.

 

Урок - подорож країною «Електроленд». «Вимірювання потужності».

Протокол №4. 11.11.2015.

Даний урок із спецтехнології було проведено з  учнями, що навчаються за спеціальністю – електромонтер із ремонту і обслуговуванню електроустаткування. На уроці використовуються інтерактивні методи навчання – робота у малих групах, ігрові форми навчання. Особливість цього уроку полягає у тому, що всі елементи уроку об´єднані однією ідеєю подорож країною «Електроленд». Учні були поділені на малі творчі групи екскурсійного бюро. Вони також приймали активну участь у підготовці до уроку - знайшли відео в Інтернеті по даній темі. Урок проведено для членів методичної комісії педагогічних працівників електротехнічних дисциплін ліцею.