Педагогічна діяльність

 Методична розробка уроку виробничого навчання «Опрацювання навичок складання деталей під зварювання з дотриманням одинакових зазорів. З’єднання.»

(протокол засідання методичної секції педагогічних працівників металообробки (електрогазозварник) від 24.10.2013)

 

            Вашій увазі пропонується методична розробка бінарного уроку виробничого навчання з професії «Електрогазозварник» (2 розряд). Практика свідчить, що продуманий і правильно проведений урок з елементами гри дає найкращі результати у формуванні практичних навичок. Особливість уроку полягає в тому, що майстер виробничого навчання використовує інноваційні технології та формує нові способи дій і застосування їх на практиці.

Методична розробка уроку виробничого навчання  з професії  "Електрогазозварник" . Методична мета - поєднання різних методик навчання на уроках виробничого навчання. Протокол №3 від 14.10.15 р.

Методична розробка уроку виробничого навчання з професії ЕГЗРК на тему «Зварювання пластин в захисних газах». Протокол № 10 від 14.03.2018 р.

З досвіду роботи "Система підготовки майстра виробничого навчання до уроків" (2017)

Сучасне виробництво пред'являє до робітника нові вимоги. Відбуваються зміни в кваліфікаційних характеристиках, навчальних планах і програмах виробничого навчання, з'являються нові передові прийоми і способи роботи, видаються нові підручники і навчальні посібники. Все  це повинен враховувати майстер при підготовці до занять.

З досвіду роботи "Використання інноваційних технологій на уроках виробничого навчання" (2018)

В умовах ринкової економіки підготовка сучасного робітника повинна відповідати цілій низці вимог, під впливом яких вона спрямовується на розвиток у нього вміння: самостійно виконувати і оновлювати знання, ставити проблеми, творчо мислити, приймати ори­гінальні рішення в нестандартних ситуаціях, бути соціально-актив­ною особистістю тощо. Тому головним завданням професійно-технічної освіти є якісна професійна підготовка кваліфікованих робітників для різних галузей економіки з урахуванням потреб ринку, що забезпечується впровадженням інноваційних технологій навчання.

Публікації у ЗМІ

Методична розробка бінарного уроку виробничого навчання «Складання деталей під зварювання з дотриманням з однакових зазорів. З’єднання». Науково-методичний збірник «Вісник» № 1, 2014