Мета атестації:  встановлення посадового окладу на рівні 11 тарифного розряду.

Методичні напрацювання:

-  «Мурування стін, кутів, прилягань середньої складності з цегли за різними системами перев’язування швів» (Методкомісія будівельної промисловості. Протокол № 5 від 10.12.2012р.)

Урок проведений з ігровими елементами, гра «Хто швидше?», гра «Лист незнайки» з техніки безпеки та охорони праці, де застосовуються  така форма навчання, як робота в мікрогрупах..      

 

-  «Мурування зовнішньої і внутрішньої версти, забутки за однорядною (ланцюговою), багаторядною системами перев`язування швів» (Методкомісія будівельної промисловості. Протокол № 5 від 10.12.2013р.)

Урок проведений у вигляді фантазій, з ігровими елементами, під час якого учні використовують набуті теоретичні знання на практиці, удосконалюють знання, вміння, навички при виконанні мурування зовнішньої та внутрішньої версти.  На уроці майстер Виробничого навчання використав такі прийоми: «Коло думок», Клоуз-тест «Ви – інспектор», конкурс «Зроби сам», а також  така форма навчання, як робота в бригадах.      

  •  «Нанесення, розрівнювання, затирання накривочного шару» (Методкомісія будівельної промисловості. Протокол № 8 від 03.03.2015р.)

Даний урок проведено з метою формування в учнів практичних  знань, вмінь, навичок при виконанні робіт даної теми; розвитку пізнавальної активності та самостійності; виховувати відповідальність та взаємодопомогу.

- Збірник інструкційно-технологічних карт з професії «Муляр»  ІІ, ІІІ розряду, ( Методкомісія будівельної промисловості. Протокол № 5 від 15.11.2011р).

  В данний збірник увійшли матеріали: Інструкційно – технологічні карти         ( правила та прийоми виконання ремонтних робіт). 

Використання збірника допомогає майстру виробничого навчання навчити учнів правильно виконувати ремонтні роботи.