Позанавчальна діяльність

Усний журнал «Зупинімо СНІД, доки він не зупинив нас!»

(Протокол №6 МК класних керівників від 21.11.2012року).

            Як відомо, СНІД (синдром набутого імунодефіциту) - одна з найважливіших проблем, з якою людство стикнулося у ХХ столітті і ввійшло у ХХІ століття.

            Незважаючи на те, що наші підлітки юні, під час вікторини "ВІЛ - інфекція. 20 запитань" вони давали правильні відповіді, які доводять, що учні інформовані про цю хворобу. Завдяки анкетуванню, я визначила, що 75% учнів ознайомлені з питаннями профілактики СНІДу, хоча 25% на деякі питання не вдповіли.

 

            Завдяки цьому усному журналу я переконала учнів, що небезпечна ВІЛ-інфекція, а не ВІЛ-інфіковані, а також потрібно змінити власне неуцтво на знання, а упередження -  на розуміння.

Виховний захід "Великдень – свято радості для всіх!"   

        (Протокол №9 МК класних керівників від 13.04.2011року).                                                                            

   Мета: Розширити й збагатити знання учнів про найбільше християнське свято Великдень, народні звичаї і традиції; створити святковий урочистий настрій; вселяти надію на духовне відродження народу України, пробуджати в душах дітей повагу до символів, оберегів, бажання вчитися писати писанки; виховувати любов до Творця, до всіх людей, доброту, милосердя, чуйність.

      Матеріали конкурсу "Класний керівник 2018 року":

     Опис досвіду

     Портфоліо

    Публікації у ЗМІ

1. Інформаційно-методичний збірник "Вісник" №2, 2013. Лихослівя і боротьба з ним.

     Участь у конкурсах, оглядах:

  • вебінар викладачів української мови і літератури та зарубіжної літератури  ПТНЗ на тему: „Національно-патріотичне виховання учнівської молоді - невід'ємна складова гармонійного розвитку особистості”. 
  • участь у вебінарі від ТОВ «Освітній урок «На Урок» - «Лайфхаки для формування ключових умінь педагога ХХІ століття», 2 години, сертифікат В391-379361 від 20.12.2020