Позанавчальна діяльність

Виховна  година – подорож у минуле «Хліб починається з людини»

(протокол засідання МК класних керівників №4 від 18.11. 2013 року)

Захід присвячено людині надзвичайної долі, щирої душі, невтомної працелюбності, дивовижної скромності, людяності та простоти, двічі Герою соціалістичної праці, депутату багатьох скликань Верховної Ради СРСР, нашому земляку Ю.Ю. Пітрі.

            Мета заходу прищепити учням любов до рідної землі, повагу до нелегкої хліборобської праці, до людей , що живуть на селі і працюють на землі, почуття патріотизму та гордості за славетних земляків, вдячності тим хто прославив рідний край.

             Мова йшла про нелегку долю Юрія Пітри, етапи становлення  його трудової біографії, звання та нагороди, депутатську діяльність та душевну простоту відомого земляка. учні розповідали про великий вклад Юрія Юрійовича у розвиток інфраструктури села, району, про його «Академію поля», про допомогу молодим кукурудзоводам, односельчанам, його людяність та чесність. У ході заходу були використані, фотографії, книжки, альбоми та вірші присвячені Ю.Ю. Пітрі.

2017- Круглий стіл "День соборності України - єднання українського народу". Мета: Поглибити знання учнів про історію виникнення свята Соборності України. Пригадати ст. 20 Конституції України. Ознайомити з цікавими фактами про Україну. Виховувати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики. Викликати інтерес до вивчення історії України.

2019 - Виховна година "Державні символи України". Мета: розширити знання учнів про державні символи України: Герб, Гімн, Прапор; сприяти формуванню національної свідомості учнів; виховувати повагу і любов до України; державних символів.

 

Засоби активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках виробничого навчання

 (Протокол № 3 засідання МК електротехнічних дисциплін від 10.10.2012)

            У даній роботі розкрито проблематику активізації навчально-практичної діяльності учнів на уроках виробничого навчання. Серед основних факторів впливу виділено професійний інтерес, творчий характер навчально-пізнавальної діяльності, змагання, ігровий характер занять, емоційна дія.

 

Гурткова робота

2012-2013 н.р.

 

Виготовлення великоднього дерева