Мета атестації: присвоєння кваліфікаційної категорії "спеціаліст вищої категорії"

Позанавчальна робота

Тиждень професійно-технічної освіти

( з 27.10.2014 р. - 31.10.2014 р.)

29.10.2013 року в рамках тижня відбувся спортивний турнір між командами ліцею, Білківської ЗОШ І-ІІІ ст. та Великораковецької ЗОШ І-ІІІ ст. з футболу та баскетболу. Дана зустріч допомогла прокласти більш тісний "місток"  зв‘язку  між учнями ліцею та шкіл.          Переможцями з футболу стали учні ліцею, по  баскетболу - учні Великораковецької ЗОШ І-ІІІ ст., де і були нагороджені цінними призами.

Тиждень фізичної культури і спорту 2013

З метою пропаганди і популяризації фізичної культури і спорту, здорового способу життя, активізації рухового режиму учнів з 02.12.13 по 06.12.13 проходив тиждень фізичної культури і спорту, присвячений Дню Збройних Сил України.

У рамках тижня відбулися товариські зустрічі  з ігрових видів спорту    (баскетбол, волейбол)  і силових вправ ( підтягування на перекладині, підняття гирі).

 6 грудня в День Збройних Сил України для майбутніх захисників, які готуються до служби у війську проведені змагання «Богатирські ігри» між командами учнів ліцею, загальноосвітніх шкіл сіл Вільхівка та Нижнє Болотне.

Мета заходу: виховувати морально-вольові якості, силу духу, сміливість, наполегливість, рішучість, упевненість у свої силах, вміння працювати у команді та сприяти профорієнтаційній роботі серед учнів. Учасники конкурсу показали свої здібності у таких конкурсах: проходження стройовим маршем, цивільний захист, перетягування канату, естафета «Козацький гарт». Всі присутні на  святі відчули себе справжніми захисниками, випробували спритність та витримку, отримали насолоду від спортивного азарту та радість від перемоги.

 Тиждень профорієнтаційної роботи

19 березня 2014 р., у рамках тиждня профорієнтаційної роботи відбулась товариська зустріч з футболу  між  командами ліцею, Броньківською ЗОШ І – ІІІ ст.  та Імстичівською  ЗОШ І – ІІІ ст.     Після матчу гості відвідали виставку робіт гуртківців та ознайомилися з навчальними лабораторіями і майстернями, зробили фото на пам'ять. 

Спортивно-пізнавальна програма

«Є така професія – захищати Батьківщину»

06 грудня 2014 року весь український народ відзначав День  Збройних Сил України. На наших очах народилась якісно нова Українська армія.

Ми, нинішнє покоління, повинні віддати шану героям, завдяки яким зараз майорить жовто-блакитний прапор і над будівлею Донецького аеропорту, і на околиці підконтрольного «ДНР» Павлополя, і в кожному українському місті і селі.

Саме в честь Дня  Збройних Сил України в ліцеї  08 грудня відбулась спортивно-пізнавальна програма «Є така професія – захищати Батьківщину».

У ході заходу учні висловили щиру подяку воїнам, що захищають нашу незалежність на Сході країни, вшанували пам'ять загиблих учасників АТО хвилиною мовчання, а також показали свої вміння у військово-прикладних видах спорту, силових та ігрових вправах, що покликані розвивати спритність, силу духу та  вольові якості учасників.

Гурткова робота

Незабутнє свято – свято зустрічі, свято радості, свято футболу, а також профорієнтації

У вівторок 07.10.2014 року в с. Бронька відбулося свято – свято зустрічі, свято радості, свято футболу: адже в  Броньківську ЗОШ І-ІІ ступенів завітали давні друзі – ФК «Ліцей» - учні ДПТНЗ «Білківський ПАЛ», для товариського матчу з ФК «Бронька».

Гостей щиро привітав директор Броньківської ЗОШ Ньорба І.В.  та голова Броньківської сільської ради Кузан Ю.Ю. Вони запевнили нашу команду, що раді продовженню дружніх стосунків між учнями та футбольними клубами, які започаткували в минулому році.

Ліцеїсти поділилися своїми враженнями про учнівське життя в навчальному закладі, про організацію дозвілля, а також презентували професії, які опановуються в ліцеї.

Керівник ФК «Ліцей» Біров І.І., викладач фізичної культури ДПТНЗ «Білківський ПАЛ», щиро подякував господарям за дружню зустріч та запросив на  матч-відповідь у ліцей.

Під час цієї товариської зустрічі панувала дружня, піднесена, святкова атмосфера людяності та співпраці. 

Методичні напрацювання

Ефективні засоби активізації пізнавального процесу  на уроках фізичної культури                                                                                                                 

Важливим моментом ефективного проведення уроків з фізичної культури є активізація пізнавального інтересу на заняттях. Оскільки цей момент проводиться на початку уроку, отже від його якості проведення залежить, в більшості випадків, весь урок.

Дана стаття допоможе:

 -    з’ясувати особливості виховання в учнів інтересу до занять фізичною культурою;

-    можливості використання різних засобів та методів активізації пізнавальної діяльності на уроках фізичної культури;

-    розглянути перспективи використання ігрового методу з метою ефективності проведення уроків фізичної культури.

З метою пропаганди здорового способу життя з 17.09. по 21.09.2018 року в ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» проводився Тиждень фізичної культури і здоров’я присвячений темі: «Здоров’я кожної людини – це його багатство».

Спортивна робота була спрямована на:

  • збереження, зміцнення та примноження здоровя;
  • придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту;
  • залучення учнів до систематичних занять фізичними вправами;
  • виховання колективізму і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного азарту, взаємовиручки та підтримки;
  • виявлення кращих спортсменів ліцею.

21 вересня 2018 р. в м. Мукачево на стадіоні «Локомотив» участь команди ДПТНЗ «Білківський ПАЛ» у  XXVII футбольному турнірі на Кубок імені Михайла Данканича.

Турнір проходив в гострій, напруженій боротьбі. Всі команди показали хороший рівень фізичної і технічної підготовки, безкомпромісний та зрілий футбол. Інтрига в групових іграх, які проходили за коловою системою, тривала практично до останньої гри.

Наша команда боролася у полуфіналі за ІІІ місце, а  Береш Петро отримав грамоту як кращий захисник команди.

27 листопада 2018 року на базі ВПУ №3 м. Мукачево проходили змагання з стрітболу (баскетбол 3х3) серед учнів ЗП(ПТ)О області, в яких брала участь і наша команда баскетболістів.

Змагання проходили в гострій, напруженій боротьбі, яку обслуговувала група суддів, серед яких був і наш викладач - Біров Іван Іванович. Всі команди показали хороший рівень фізичної і технічної підготовки. Інтрига в групових іграх, які проходили за коловою системою, тривала практично до останньої гри. Учасники змагань отримали багато позитивних та корисних емоцій

20 грудня 2018 року у ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» викладачем фізичної культури Біров І.І. за участю учнівського самоврядування була проведена першість ліцею з настільного тенісу серед навчальних груп другого та третього курсу.

Основна мета даних змагань – залучення до систематичних занять фізичною культурою та спортом, підготовки молоді до життя і трудової діяльності, а найголовніше – зміцнення їхнього здоровя.

І-ше місце - Дюрдь Ю.Ю., учень групи ЕМ-23

ІІ-ге місце Попович В.П., учень групи ЕМ-23

ІІІ-тє місце Мелеганич В.В., учень групи ЕМ-33

6 лютого 2019 року команда волейболістів ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей», під керівництвом викладача фізичної культури Бірова І.І., з метою подальшого розвитку і популяризації волейболу в Закарпатській області, залучення широких верств населення, особливо молоді, до систематичних занять волейболом, розвитку масового волейболу, підвищення спортивної майстерності волейболістів, пропагування і поширення здорового способу життя, проведення оздоровчої діяльності та визначення найсильніших команд області, брала участь у змаганнях з волейболу (юнаки) у заліку Спартакіади серед учнів ЗП(ПТ)О області.

Уже традиційно на початку вересня до Дня фізичної культури і спорту в нашому ліцеї проходить Тиждень фізичної культури та спорту під керівництвом викладача фізичної культури Бірова І.І. Це є справді найулюбленіше учнівське свято, під час якого всі підлітки мають можливість узяти участь у різноманітних змаганнях.

Цього разу Тиждень відкрився інформаційним флеш-мобом, який був присвячений 120-й річниці із дня народження Івана Фірцака-Кротона, де учні почули багато цікавої та корисної інформації про легендарну та неповторну особистість, яку на афішах називали «Іваном Силою».

20 вересня 2019 року команда футболістів ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей», під керівництвом викладача фізичної культури Бірова І.І., брала участь у ХХVІІІ турнірі на кубок ім. М. Данканича з мініфутболу серед спортколективів ЗП(ПТ)О області.

Турнір проходив в гострій, напруженій боротьбі. Всі команди показали хороший рівень фізичної і технічної підготовки, безкомпромісний та зрілий футбол. Інтрига в групових іграх, які проходили за коловою системою, тривала практично до останньої гри.

Представник нашої команди, Кукла Дмитро, отримав грамоту як кращий півзахисник турніру.

19 листопада 2019 року, учні нашого ліцею, під керівництвом викладача фізичної культури Бірова І.І., брали участь у змаганнях з стрітболу (баскетбол 3х3) у залік Спартакіади 2020 р. серед учнівської молоді ЗП(ПТ) О області.

Змагання проходили в гострій, напруженій боротьбі, яку обслуговувала група суддів, серед яких був і наш викладач. Всі команди показали хороший рівень фізичної і технічної підготовки. Інтрига в групових іграх, які проходили за коловою системою, тривала практично до останньої гри.

Наша команда змагалася у полуфіналі та в грі за друге та третє місце, за результатами якої посіла призове – третє місце, і отримала почесний диплом та грамоти.

Учасники змагань отримали багато позитивних та корисних емоцій, тож бажаємо їм успіх та здоровя.

4 грудня 2019 року, учні нашого ліцею, під керівництвом викладача фізичної культури Бірова І.І., брали участь у змаганнях настільного тенісу та шахів у залік Спартакіади 2020р. серед учнівської молоді ЗП(ПТ) О області, за підтримки Закарпатського обласного відділення (філії) комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України «Спорт для всіх».

6 грудня 2019 року проведені спортивно-виховні змагання «Уклін усім, хто край свій боронить» метою яких було: відзначати День Збройних Сил України, сприяти згуртуванню підліткового колективу; розвивати розумові і фізичні здібності, кмітливість і спритність; виховувати патріотичні почуття до рідної землі, дружби та взаємоповагу один до одного, взаєморозуміння; прищеплювати прагнення до занять фізкультурою, збереження народних звичаїв, традицій, свят.

23 грудня 2019 року команда працівників ДПТНЗ «Білківський ПАЛ» брала участь у Різдвяному кубку з футзалу серед працівників вищих навчальних закладів І-ІІ, ІІІ-ІV рівнів акредитації та професійно-технічної освіти.

Юні спортсмени нашого ліцею, під керівництвом викладача фізичної культури Бірова І.І., брали участь у змаганнях з футзалу у залік Спартакіади 2020 року серед учнівської молоді ЗП(ПТ)О області, за підтримки Закарпатського обласного відділення (філії) комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України «Спорт для всіх».