• Державні та народні символи України. Виховна година.

     (Протокол № 7 від 11.01. 2012 року)

«Державні та народні символи України» - тема виховного заходу актуальна та злободенна, сприяє відновленню національної свідомості сучасної молоді, розуміння історії  своєї країни, гордості за свій народ. Виховна година проведена з використанням мультимедійних презентацій.

Виховний захід проведено для членів методкомісії класних керівників ліцею.

  • Хліб починається з людини. Виховна година.

      (Протокол № 4 від 20.11. 2013 року)

Виховний захід присвячений ювілею славетного земляка – 100-річчю з дня народження двічі Героя Соціалістичної Праці, лауреата Державних премій СРСР, знаного кукурудзовода, «академіка» поля Юрія Юрійовича Пітри. Захід проведено у формі діалогу між викладачем та учнями.

Виховний захід проведено для членів методкомісії класних керівників ліцею.

  • «Вчителько моя, зоре світова…». Літературно-музична композиція.

(Від 03.10. 2014 року)

Щороку першої неділі жовтня, коли надворі чути аромат жовто-багряних айстр та червоних соковитих яблук, в Україні відзначають День працівника освіти. Метою даної статті є привітання педагогічного колективу ліцею з професійним святом.

Виховний захід проведено для працівників ліцею.

  • Принципи родинного виховання. Усний журнал.

(Протокол № 3 від 17.10. 2012 року)

Основна увага стаття приділяється ефективності морального виховання, аспектам громадянського виховання, вихованню на прикладах старших.

Виховний захід проведено для членів методкомісії класних керівників ліцею.

       «Державні та народні символи України» (Січень 2018 року)

      Увага приділяється національно-патріотичному вихованню учнів, формуванню шанобливого ставлення та поваги до символіки України, традицій рідного краю, звичаїв предків. Така актуальна тема виховного заходу сприяє відновленню національної свідомості сучасної молоді, розуміння історії своєї країни, гордості за свій народ.

      «Хліб починається з людини» (Березень 2019 року)

    Виховний захід присвячений ювілею славетного земляка – 105 річчю з дня народження двічі Героя Соціалістичної Праці, лауреата Державних премій СРСР, багаторічного депутата ВР СРСР, знаного кукурудзовода по вирощуванню високих врожаїв кукурудзи з колгоспу «За нове життя» Юрія Юрійовича Пітри. Даний захід проведено у формі  діалогу між викладачем та учнями, які розповідали історію життєвого та творчого шляху простого хлібороба із с.Білки і його роль в управлінні державою.   

      «Моє рідне село – моя мала Батьківщина»  (Січень 2020 року)

Виховна година проведена у дусі патріотизму, любові до рідного краю та гордості за земляків. Зроблено акценти на походженні назв сіл нашого району, історичних та культурних пам’яток, легендарних та відомих особистостей. Про кожне село представлена презентація, фотографії, історичні довідки.

     «Час і досі   не загоїв  рану – цей вічний біль Афганістану»  (Лютий 2020 року)

Виховний захід присвячений 31-ій річниці виведення радянських військ з Афганістану, світлій пам’яті загиблих у цій безглуздій війні. Мета – історична правда про події цієї війни, виховання почуття патріотизму, поваги й пошани до воїнів-інтернаціоналістів, сімей загиблих. Використано ряд презентацій, хвилина скорботи за загиблими, багато фотографій та скорботних пісень.

 

Публікація у ЗМІ: 

- «Орієнтація учнів на робітничі професії на уроках фізики» - Інформаційно-методичний збірник «Вісник», 2016, №4.