Позанавчальна діяльність

Ми хочемо миру для нашої України!

Мета даного виховного заходу:  пробудити в  серцях присутніх найкращі морально-етичні та патріотичні почуття, шанобливе ставлення до Батьківщини, гордості за наших  захисників Вітчизни та прагнення до Миру в нашій країні.

Позакласний захід проходив  у формі діалогу з використанням інтерактивних вправ (читання ланцюжком, доповнення «Дерева Мудрості»). Звучала класична та сучасна музика, з уст ліцеїстів велично звучали вірші та пісні, які прославляли нашу рідну країну. І на серці стає тепло і любо. Минають всі незгоди і негаразди. Зворушливо звучала фінальна пісня «Боже, я молюсь за Україну» у виконанні всіх учасників. Слова пісні злинули, стукаючи у кожне серце.

         Протокол МК суспільно-гуманітарної підготовки №3 від 15.10.2015р.

       

Привернути увагу до проблеми миру на Землі - ось основна мета тижня іноземних мов під назвою «Тиждень Миру та Дружби», що проходив у ліцеї з 23.11. по 27.11.2015р,  девізом  якого   стали слова Франсуа Рамбле: «Людина створена природою для миру,  а не для війни, народжена для радості, а не для горя…»  Проведення предметного тижня не тільки поглибило знання учнів з іноземної мови, а й стало джерелом позитивних емоцій, мобілізації творчих зусиль та патріотичних почуттів і, як наслідок, підвищило мотивацію до вивчення мови та культури інших  країн.

В рамках тижня проведені цікаві та змістовні заходи, в яких ліцеїсти взяли активну участь. А саме,

-патріотичним духом був пронизаний флешмоб «Ми за Мир!»;

-джерелом позитивних емоцій стали фоторепортаж та фотогалерея визначних місць країн, мова яких вивчається;

-пошукові якості учні виявили при створенні учнівських проект-постерів «А ти Європеєць?»;

-любов та почуття гордості до своєї країни читались в очах учнів під час перегляду мультимедіа-шоу «Як тебе не любити, Києве мій!»;

-із захопленням ліцеїсти створювали учнівські проекти «Моє село - моя мала Батьківщина…»

Протокол МК суспільно-гуманітарної підготовки № 5    від  23 .11.15  р.).

Європейський день мов (Протокол №2 засідання членів методкомісії суспільно-гуманітарної підготовки від 18.09.2019р.)              

Дана методична розробка містить матеріал, що сприяє формуванню та розширенню світогляду учнів; заохочує їх  до вивчення мов  протягом усього життя, бо як говорив відомий німецький поет та драматург Й.В.Гете: «Скільки мов ти знаєш – стільки раз ти людина»!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Wir sind ein Volk! Wir sind ein Land! (Ми – один народ, єдина країна)  Протокол №   4   від   16.10.2019р.                                   

Даний позакласний захід розширить знання учнів з історії Берлінської стіни та допоможе збагнути шлях німецького народу до його об'єднання, проводячи паралелі із сучасними подіями в Україні. Мета: удосконалювати знання, уміння, навички, набуті на уроках німецької мови; стимулювання інтелектуального і творчого самовдосконалення учнів; сприяти поглибленню знань учнів з країнознавства; розвивати в учнів інтерес до предмета та підтримувати високий рівень мотивації до вивчення німецької мови; розвивати увагу, пам'ять, спостережливість; виховувати почуття дружби, товариськості, інтерес до країни, мова якої вивчається.      

Тиждень іноземних мов  (Протокол № 4   від  16.10.2019р.)  Заходи протягом Тижня:                                            

- Презентації проектів «Цікаві факти про Німеччину та Англію»; Інтелектуальна гра «Англомовні країни та їх символіка».

- Позакласна година присвячена 30 річчю повалення Берлінського муру «Сила нації в його єдності!».

- Віртуальна мандрівка «Стежками країн, мови яких вивчаємо» та мозковий штурм «Країнознавчі мандри».

Свято «Новорічна  феєрія».  

Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне – чудес. Новорічні свята – чарівні. Саме з цього часу  ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. Новорічне свято – це чудовий спосіб проявити свої акторські здібності: учні, одягнені у яскраві новорічні костюми, побували у справжній новорічній круговерті. Багато «естрадних зірок» завітали в гості до ліцею, подарували море емоцій, гарного настрою, пісень і танців. Проведене новорічне свято подарувало всім учасникам та глядачам море позитиву та гарний передноворічний настрій.