Позанавчальна діяльність

   Година роздумів  «Вічні цінності людини» (від 15.02.2016 )

(Протокол МК суспільно-гуманітарної підготовки № 7   від  13 .01.16  р.)

 Дана виховна година була проведена з метою сформувати в учнів поняття про загальні людські цінності та стійкі моральні якості, навички поведінки, норми та принципи моралі.

День  Європейських  мов (від 26.09.2016р.)

 Цього року учні ліцею провели його під девізом «Скажімо: Дякую за Мови без кордонів!»

Основна мета цього свята – об′єднати людей, показати своєрідність і важливість вивчення іноземних мов, які потрібні для розвитку дружби та співробітництва між людьми різних країн. Це важлива дата, тому, що «Мови відчиняють двері» сердець і душ. Таке святкування засвідчує, що людина має бути проінформованою та освіченою, знати більше про сусідні країни та цінувати разом з тим унікальність рідної мови та власної нації.

Новорічне свято у ліцеї «Стара казка по новому» (Протокол №5 21.12.2016 р.)

Година спілкування «Україна - моя Батьківщина» (Протокол №64 від 17.11.2016 р.)

Тиждень іноземних мов. (Протокол №64від 17.11.2016 р.)

Публікація у ЗМІ:    

  • Збірка „І мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій…”,  2014 рік.

Біров О.І., Гудь Н.І., методична розробка бінарного уроку з української літератури та англійської мови на тему: „Козацтво. Спогади про старожитню Україну. Запорізьке козацтво в поезії Тараса Шевченка „До Основ’яненка”           

  • Профтехосвіта, № 12, 2014 р., методична розробка спільного проекту з англійської та німецької мови «Сяйво Віфлеємської зірки».

Участь у конкурсах, оглядах. вебінарах:

  • конкурс методичних комісій суспільно-гумунітарної підготовки та класних керівників;
  • вебінар викладачів англійської мови ПТНЗ на тему: «Підвищення якості та результативності уроку іноземної мови шляхом використання сучасних педагогічних технологій навчання».
  • Онлайн-навчання з опанування технологій дистанційного навчання за темою"Цифрова грамотність: Google Форми, Zoom" (2 год.), НМЦ ПТО у Закарпатській області, сертифікат №269-16-06-2020-НМЦ ПТО.