Позанавчальна діяльність

Урок - конференція «Понад все вони любили рідний край». (Протокол МК суспільно-гуманітарної підготовки від 23.09.15 р.).

Мета: розглянути питання про партизанський рух в рідному краї, їхній безцінний внесок у боротьбі з окупантами за звільнення Батьківщини і рідного краю, виховувати учнів у дусі патріотизму, любові до України, пошани до ветеранів війни.

Урок – конференція «Голодомор 1932 – 1933 рр. геноцид українського народу».

Метою цього заходу було донесення до широкої аудиторії, передусім учнівської молоді, об’єктивної інформації про трагічні події української історії, розкрити антинародну політику сталінського режиму щодо українського селянства, виховувати непримириме ставлення до антидемократичних режимів, вшанування пам`яті жертв голодомору, активна громадянська позиція. (25.11.2015 р.).

Виховна година на тему «Бабин Яр: без права на забуття». (Протокол МК суспільно-гуманітарної підготовки №2, від 21.09.16 р.). Лист Департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації №1/9-455 від 06.09.16 р.

Мета: розкрити зміст подій, пов'язаний з трагедією в Бабиному Ярі та їх наслідків; виховувати гордість за тих співвітчизників, які віддали своє життя заради інших; продовжувати формувати основу культури міжнаціональних відносин у суспільстві; навчити співчувати та допомагати ближньому.

Тиждень історії. (Протокол МК суспільно-гуманітарної підготовки №3, від 19.10.16 р.).

Тиждень історії має стати дієвою формою організації навчання, виховання, поглиблення рівня знань учнів, сприяти їх розвитку та поширенню світогляду.

В рамках тижня проведені цікаві та змістовні заходи, в яких учні взяли активну участь. а саме:

- віртуальна подорож про життям та діяльністю відомих постатей нашого краю, таких як: Андрій Бачинський, єпископ Теодор Ромжа, Августин Волошин, Фірцак Кротон;

- історична вікторина «Стежками минулого»;

- історична година «Україна в роки Другої світової війни».

Історична година «Україна є, була і буде», присвячена Дню Соборності України.

Метою даного заходу було виховання в підростаючого покоління патріотичного ставлення до Батьківщини, формування рис громадянина Української держави, пробудження інтересу до поглибленого вивчення історії та культурних надбань українського народу. (22.01.18 р.).

Урок –бесіда «Пекло на землі».

Метою даного уроку було донесення до широкої аудиторії, передусім учнівської молоді, об’єктивної інформації про трагічні сторінки історії, зокрема долю мільйонів в’язнів фашистських концтаборів, які на собі відчули діяльність фашистської каральної машини, виховання гордості за тих людей, які пройшли тяжкий шлях через табори смерті, віддати данину скорботної пам’яті жертвам нацизму, які загинули в концтаборах. (23.04.17 р.).

Проведення циклу масових заходів до Дня памяті та примирення (Протокол МК суспільно-гуманітарної підготовки №11, від 17.05.17 р.).

Мета: гідне вшанування подвигу українського народу у Другій світовій війні, формування в учнів почуття патріотизму, усвідомлення подвигу борців проти нацизму проведено годину пам’яті «Зі сплаву геройства мертвих і живих писалось ім’я – Перемога).

Година памяті «А память народу не меркне»

Метою заходу було увічнення пам’яті загиблих партизанів і підпільників, висвітлення діяльності підпільно-партизанського руху в період Великої Вітчизняної війни 1941 – 1945 роках, навчити молодь згуртованості та єдності в боротьбі з зовнішніми загрозами; виховання учнів у дусі патріотизму, національної свідомості та гідності, віддавати данину пам’яті та поваги тим, хто в роки війни боровся із нацизмом. (23.09.17 р.).

Урок пам’яті «Над Крутами Круки».

Мета: розкрити причини трагедії під Крутами; розвивати мотивацію, спрямовану на підготовку до захисту Вітчизни, на прикладі подвигу однолітків; прищеплювати любов і повагу до історичних надбань українського народу;виховувати почуття національної гідності до Батьківщини, шанувати борців за незалежність України. (29.01.18 р.).

Презентація досвіду класного керівника