Позанавчальна діяльність

 

  • Торгівля людьми забороняється законом України. Усний журнал. (Протокол №   5   від 15.12.2010 р.)

          Усний журнал ставить собі за мету познайомити учнів з протиправними явищами торгівлі людьми у сучасному суспільстві, як соціальним явищем, його історичними витоками і сучасними проявами. Сприяє формуванню особистості, що буде протистояти злу, насильству, несправедливості та руйнуванню навколишнього світу. Розвиває в учнів потребу будувати, створювати, відроджувати Україну. Виховує почуття сприймання чужого болю, як свого, почуття любові до людини.

          Виховна година проведена для учнів та викладачів ліцею.

 

  •  Виховна година «Свою Україну любіть…» (Від 02 листопада 2015 року).

               Метою даної години було формування в учнів прагнення бути свідомими громадянами України та її патріотами; спонукати вихованців до усвідомлення ними необхідності бути корисними своїй державі; виховувати любов до рідної землі, своєї держави, почуття національної гордості та патріотизму.

         Виховна година проведена для учнів та викладачів ліцею.

 

Публікація у ЗМІ: «Особливості застосування дидактичних ігор на уроках української мови та літератури» - Інформаційно-методичний збірник «Вісник»,  2011 , № 3.

"Влада золота та її філософія" в повісті Оноре де Бальзака "Гобсек" - Інформаційно-методичний збірник «Вісник»,  2016 , № 1.

"Написання імен по батькові та прізвищ" - збірка "Педагогічна скарбничка" - Всеукраїнський огляд-конкурс "Панорама творчих уроків - 2016" за темою "Формування критичного мислення особистості у навчально-виховному процесі" від видавництва "Шкільний світ".

 "Написання імен по батькові та прізвищ" - Методичний портал, сертифікат №48929, листопад, 2016.

Виховний захід "Герої не вмирають!" - Методичний портал, сертифікат №40108, січень, 2016.

"Нетрадиційні форми проведення засідань методичних комісій" - Методичний портал, сертифікат №48928, листопад,  2016.

"Дотримання норм літературної вимови. Основні норми української літературної вимови" - Методичний портал, сертифікат № 60335, жовтень,  2017.

"Методичні рекомендації щодо впровадження інноваційних технологій в навчально-виховний процес" - Методичний портал, сертифікат №60455, листопад,  2017.

"Використання мультимедійних технологій на уроках української мови та літератури як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів" - збірка "Обмін досвідом - ключ до знань" (з досвіду роботи педагогічних працівників ЗП(ПТ)О Закарпатської області), 2018

Участь у конкурсах, оглядах:

 

  • конкурс методичних комісій суспільно-гумунітарної підготовки та класних керівників;
  • вебінар викладачів художньої культури ПТНЗ на тему: „Творча діяльність викладача суспільних дисциплін – один із важливих чинників підвищення якості освіти учнів”; 
  • вебінар викладачів української мови та літератури ПТНЗ області на тему «Упровадження сучасних освітніх технологій на уроках української мови і літератури – шлях до підвищення якості навчання».
  • вебінар ВГ "Основа" для педагогів усіх категорій за темою "Практичне використання сучасних педагогічних технологій", жовтень, 2016.
  • навчальний тренінг "Використання технології "Веб-квест" у підготовці кваліфікованих робітників" (Інститут професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних працівників України), червень, 2017.

 

Нагороди:

2016 рік, Грамота  Іршавської районної ради, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнення у справі підготовки висококваліфікованих фахівців.