2017р.

За традицією у лютому місяці кожного навчального року у ліцеї проводиться тиждень професії «Електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування». До програми тижня я завжди включаю конкурс на кращого знавця з теорії та застосування її на практиці. Творча частина конкурсу цього року включала конференцію «Альтернативна енергетика – майбутнє України». Матеріал підготовлений цікавий і супроводжувався мультимедійною презентацією. Виступи учнів були спрямовані не лише на розкриття питання енергетики України, а й на   екологічну ситуацію країни. (протокол №7 від 07.02.2017)

2018р.                    

 З метою виявлення, та підвищення рівня професійних та творчих здібностей учнів в ліцеї традиційно проводиться тиждень професії електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування. Цього року програми тижня традиційно складалася з трьох частин – теоретичної, практичної і творчої завжди включаю конкурс на кращого знавця з теорії та застосування її на практиці. Творча частина конкурсу цього року включала конференцію «Екотехнології. Нова енергетика». Конкурс листівок по темі «Енергетика і екологія» Виступи учнів були спрямовані не лише на розкриття питання енергетики України, а й на   екологічну ситуацію країни. Було проведено конкурси на кращу презентацію «Моя професія найкраща», «Новинки професії».  (протокол №7 від 13.02.2018)

Родинне виховання в сім‘ї Кротона. Мета заходу: закріпити поняття «сім'я», «родина», «рідня», «рід»; розвивати артистичні здібності, таланти, бажання та вміння виступати на публіці; виховувати почуття любові до рідних, близьких людей, повагу до сімейних цінностей, бажання оберігати та примножувати їх, повагу до старшого та молодого покоління.

 

2019р.

Програма проведення тижня фахової майстерності з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» серед учнів проводиться з метою підвищення рівня професійної підготовки та майстерності, розвитку творчої активності учнів, поглиблення знань з сучасних виробничих технологій згідно з державними стандартами професійно-технічної освіти. Віртуальна подорож на завод де виготовляють трансформатори. (протокол №7 від 12.02.2019)

У березні 2019р разом із учнями груп МШЛП – 21та ЕМ - 33 було проведено свято присвячене 8 Березня. Мета: Створення умов для розвитку здорової особистості. Виховання поваги до жінки, матері. Бажання подарувати гарний настрій оточуючим. Виховувати повагу до традицій, дорослих, вміння працювати колективно. виховання в дітей любові та турботи, теплоти й уваги до своїх рідних, доброти і терпимості, поваги та пошани до людей. Творча група запропонувала гостям переглянути презентації «Жінки в літературі» та «Жінки в історії» 

У вересні 2019р разом із учнями груп МШЛП – 31та ЕМ - 23 було проведено свято присвячене Дню вчителя у формі новин телеканалу« Ліцей –ТV » Сценарій творча група розробляла таким чином, щоб учні показали свою повагу до педагогів, підобравши для кожного віршовані рядки і супроводили музичними фрагментами.

 

2020р.

Мета тижня з професії «Електромонтер з ремонту і обслуговування електрообладнання» ближче познайомити всіх учнів закладу з перспективами професії переглянувши комп’ютерні презентації «Моя професія – моя гордість», Не змінюючи традиціям, на передодні тижня, учні груп професії підготували огляд  стіннівок, в яких висвітлювалися події тижнів попередніх років. Віртуальна подорож на завод в цех для обслуговування електродвигунів.  (протокол №7 від 12.02.2019)

У лютому 2020р разом із учнями груп МШЛП – 31та ЕМ - 23 було проведено круглий стіл «Незалежна і єдина будь навіки Україна». Мета цієї виховної години: формувати в учнів розуміння єдності й цілісності України, її національної ідеї розвитку вільної, незалежної, демократичної та заможної держави, виховувати любов до батьківщини, гордість за свій рідний край, патріотизм, духовність, бажання допомогти в біді.