Головна » Статті » Спеціальності

Тракторист сільськогосподарського виробництва категорії А,В,С; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та обладнання.

ВІДЧУТТЯ   ПРОФЕСІЇ.

Тисячі юнаків та дівчат, стоять нині на порозі самостійного життя .

Сьогодення - час грандіозної науково-технічної революції, що охоплює всі сторони нашого життя. Воно ставить великі вимоги до кожної людини, її знань, вміння, характеру.

Світ професій - складний і захоплюючий. Зорієнтуватись у ньому іноді важко. Усім людям властиво планувати своє життя, вирішувати багато питань, пов'язаних з вибором професії. Французький письменник, Сент-Екзюпері, одного разу уявив собі, як ранком кожний двірник замітає свою частину земної кулі. А де твоя частина земної кулі, яку ти повинен замести, почистити?

Це дуже нелегко - знайти свою дорогу. Одні обирають її для себе з дитинства , інші все життя шукають та не знаходять. Одні з юних років вчаться переборювати труднощі, які трапляються на шляху до мети, і переборюють їх. Інші навпаки, всіляко намагаються обминути ці труднощі.

У кожного є перед очима певна мета , - така мета, яка принаймі йому самому здається великою, і вона справді така, коли її визнає великою найглибше переконання , найщиріший голос серця, тому що божество ніколи не залишає смертного без усякого керівника ; голос цей говорить тихо, та впевнено.

Сьогодні ми живемо в країні, яка відкрила перед молоддю необмежені можливості для набуття будь-якої професії . А людина ,в свою чергу, може звеличити будь-яку професію, освітлюючи її вогнем своєї творчості, свого дерзання і майстерності. Бо ж, як сказав академік С.П. Корольов : « Жити просто - не можна, жити треба з запалом!»

МОНОЛОГ  ТРАКТОРА.

 

- Я трактор, я працюю з залізним серцем, енергії якого вистачає не лише для того щоб ходити по землі, а ще й тягнути за собою або носити на собі і приводити у дію машини та знаряддя с\г техніки.Мене тому так і називають, що моє ім я походить від латинського слова ігаспо — " тягнути».Вже багато років я тягну за собою то плуг, то сіялку, то культиватор, ато й теліжку з грузом. Тягну, спираючись нарезинові колеса, або на стальні гусениці.Я гордий тим, що став на пядестал на тій землі, де жили мудрі майстри, вчені, які багато сил віддали моїй появі.

Категорія: Спеціальності | Додав: dptnz (20.02.2009) | Автор: dptnz E W
Переглядів: 4148 | Рейтинг: 3.7/10