Головна » Статті » Спеціальності

Електрогазозварник, рихтувальник кузовів Срок навчання 3 роки.

Сучасне життя не можливо уявити без зварювання .Зварювання - це нероз’ємне з’єднання двох або більше деталей. Вперше російський винахідник Микола Миколайович Бенардос у  1882 році розробив і пропонував практичний спосіб зварювання металів. З цього періоду починається розвиток зварювання у всьому світі.

         Одним з підтвердження існування зварювання з давніх давен  є кузня  „Гамора” яка знаходиться в  Лисичеві. Це єдиний у Європі діючий музей,  де молот приводиться в дію за допомогою води.

         З кожними роками збільшується область застосування зварювання. Зовсім недавно українські вчені інституті зварювання ім. Є.О. Патона розробили технологію і обладнання для зварювання клітин організму людини. Для роботи на сучасному обладнанні потрібні  висококваліфіковані спеціалісти. Тому випускники ліцею неодноразово захищали честь ліцею на обласних конкурсах „Кращий по  професії”, а  випускник ліцею

Боротканич О.  захищав честь області у Львові.

         Зараз у ліцеї відновлюється матеріально-технічна база, створюються нові робочі місця. Створюються належні умови для отримання належних знань. Ринок потребує висококваліфікованих спеціалістів.

         Тільки в умовах кризи – висококваліфіковані спеціалісти не втрачають роботу.

Категорія: Спеціальності | Додав: dptnz (20.02.2009)
Переглядів: 3684 | Рейтинг: 4.6/14