Головна » Статті » Спеціальності

Муляр - штукатур. Строк навчання 3 роки

З глибокої давнини

 

Мине ще 1000 років, але основним призначенням людини залишитися „народити сина, посадити дерево, і, звичайно побудувати будинок”.

Будівництво – одна з галузей матеріального виробництва, в якій зайняті робітники багатьох професій: муляри штукатури, маляри, плиточники.

 З глибокої давнини житлові і культові споруди зводилися з природних матеріалів – каменю та дерева. При спорудженні будівель з дерева витрачалося менше матеріалу та праці. Але дерев’яні споруди недовго вічні й часто руйнувалися при пожежах.

Історія соціально-економічних формацій показує, щоб без праці, без створення духовних цінностей, підготовки підростаючого покоління до праці, не може взагалі існувати і розвиватись людське суспільство. Отже, воно не може перестати працювати, як не може і не споживати, бо інакше буде приречене на загибель.

Праця відіграє вирішальну роль і у ДПТНЗ „Білківський  професійний аграрний ліцей”, а її іскоркою є група мулярів – штукатурів №21, яка у навчанні керується принципом „Зроби для іншого так, як зробив би для себе”.

    Кожен учень повинен оволодіти своєю професією, і на практиці творчо використовувати сучасні передові методи праці, безперервне вдосконалення їх, знаходити нові шляхи для дальшого підвищення виробництва праці, покращення якості зниження вартості будівництва. Тому, що висококваліфікований штукатур, здатний крім звичайної, виконувати кольорову, декоративну штукатурку, архітектурні оздоблення будівельних і внутрішніх поверхонь, реставраційні роботи. Штукатурні роботи виконуються у будинках із штучного чи природного каменю (цегли, керамічних або бетонних каменів, черепашника тощо), з великих панелей бетонних чи керамічних блоків.

Категорія: Спеціальності | Додав: dptnz (20.02.2009) | Автор: dptnz E W
Переглядів: 3758 | Рейтинг: 2.4/5