Головна » Статті » Атестація

Підсумкове засідання АК І рівня

         Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначається відповідність педпрацівника займаній посаді, рівень його кваліфікації та встановлюється тарифний розряд, присвоюється кваліфікаційна категорія чи педагогічне звання.

       21 березня 2019 року у ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії. На засіданні І рівня про свою педагогічну діяльність за останні п’ять років звітувало 10 педагогічних працівників: викладачі, майстри виробничого навчання, керівник гуртка, заступник директора з навчально-виробничої роботи.

         За підсумками атестації прийняті рішення:

- Всі педагогічні працівники відповідають займаній посаді.

- Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії»  викладачу спецдисциплін Кузьма В.К.

-  Встановити 13 тарифний розряд майстру виробничого навчання Бокотей Г.П.

-  Встановити 14 тарифний розряд майстру виробничого навчання Скоблей Є.Є.

- Відповідають раніше встановленому 14 тарифному розряду майстри виробничого навчання Кивеждій В.А. та Кручаница І.О.

- Встановити 12 тарифний розряд Воробканичу В.І. керівнку гуртка «Ручна обробка металу».

         Порушити клопотання перед атестаційною комісією департаменту освіти і науки Закарпатської  ОДА про відповідність займаній посаді Кузьми В.К., заступника директора з навчально-виробничої роботи.

         Порушити клопотання перед атестаційною комісією департаменту освіти і науки Закарпатської  ОДА про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» викладачу української мови та літератури, художньої культури Біров О.І.

         Порушити клопотання перед атестаційною комісією департаменту освіти і науки Закарпатської  ОДА про відповідність Кивеждія В.А. раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання другої категорії».

         Сподіваємося, що атестація стане для педагогів стимулом для безперервного підвищення кваліфікації, що зумовить покращення якості освіти та підвищення соціального статусу педагога.

 

 

 

Категорія: Атестація | Додав: dptnz (22.03.2019)
Переглядів: 45 | Рейтинг: 3.0/2