Головна » Статті » Атестація

Підсумкове засідання атестаційної комісії

      Професійна кар’єра є складовою життєвої стратегії педагога. Вона ґрунтується на особистісному зростанні, предметному й успішному самовдосконаленні, пов’язана з наполегливою працею, досягненням реальних результатів, наповнена духовністю, супроводжується зростанням життєвого і професійного успіху, суспільного визнання, пошаною, нагородами, любов’ю вихованців.
    З метою стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, зростання їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи 22 березня 2018 року в ліцеї відбулось підсумкове засідання атестаційної комісії.

    Голова атестаційної комісії, директор ліцею Білак В.І. зазначив, що відкритість і гласність перебігу атестації сприяла створенню товариських стосунків у педагогічному колективі та є потужним мотивом фахового й особистісного зростання кожного педагогічного працівника.
    Атестаційною комісією було проаналізовано існуючі та потенційні можливості кожного педагога, результативність їх освітньої діяльності в міжатестаційний період. Всі педагогічні працівники відзначились високою активністю та значними результатами методичної діяльності, фаховою та педагогічною майстерністю. Досконало вивчивши результати педагогічної діяльності викладачів, ухвалено рішення на відповідність займаним посадам та встановити 13 тарифний розряд майстрам виробничого навчання Орос І.О. та Попович І.О.; присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» викладачу правознавства Береш О.І.; присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» викладачу історії Лугош В.Д.; порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня про присвоєння Гузинець Н.С., викладачу української мови та літератури, зарубіжної літератури, Сочці М.І., викладачу спецдисциплін кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії».
      Атестація для педагога – це важливий етап його професійного життя, точка опори для подальших здобутків і звершень на педагогічній ниві, отже бажаємо їм творчих злетів, професійних успіхів та постійного самовдосконалення!

 

 

 

Категорія: Атестація | Додав: dptnz (23.03.2018)
Переглядів: 580 | Рейтинг: 5.0/1