Головна » Статті » Виховна робота

Cпортивні змагання «У нас одна Батьківщина – наша рідна Україна»

За нашу рідну Україну,

Що зберегли за всі віки –

Низький уклін і тричі «СЛАВА!»

Українські захисники!

 

6 грудня 2021 року Збройні Сили України відзначають 30-ту річницю від дня свого створення. Це свято є символом справжньої мужності, героїзму і відваги. Ми низько вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя за Україну, й усім, хто сьогодні несе військову службу в зоні АТО. Дякуємо нашим воїнам за відданість українській державі та незламну силу волі. Немає більш шляхетної місії, ніж захист свого народу, рідної землі.

На прикладах військової звитяги виховуються патріотичні почуття, формується активна громадянської позиція щодо єдиної цілісної держави та захисту її кордонів у здобувачів освіти нашого ліцею.

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України викладач фізичної культури Біров І.І. у групі ЕМ-13 провів спортивні змагання «У нас одна Батьківщина – наша рідна Україна». Основною метою яких було -  виховання патріотичних почуттів, дружби, взаємоповаги та взаєморозуміння один до одного. Учасникам змагань та їх уболівальникам дуже сподобалися різноманітні оригінальні естафети. 

А члени учнівського самоврядування підготували цікавий вітальний флешмоб «Боже, храни Україну!», де висловили свою глибоку шану всім хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зі зброєю в руках стоїть на варті нашої незалежності, та звитязі яких, ми можемо почуватися у безпеці.

Шановні захисники, прийміть сердечну шану і повагу за Ваш чесно виконаний військовий обов’язок. Ваша сміливість та самовідданість – приклад для молодого покоління. Адже немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній, рідній землі. Мирного неба Вам, Вашим родинам і Україні.

Категорія: Виховна робота | Додав: dptnz (06.12.2021)
Переглядів: 124 | Рейтинг: 5.0/1