Головна » Статті » Конкурси

ІІ етап Четвертого фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!»

       19  березня 2018 року з метою відродження, збереження українських народних традицій щодо виготовлення писанок, великодніх атрибутів декоративно-ужиткового мистецтва; сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їхнього творчого і духовного розвитку; виявлення і підтримки талановитої та обдарованої учнівської молоді у ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» відбувся ІІ етап Четвертого фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!» У конкурсі взяли участь органи учнівського самоврядування, керівники гуртків, працівники ліцею, які представили різноманітні великодні атрибути, виконані за всіма можливими унікальними техніками та розмальовані вручну традиційними візерунками, деякі – викладені крупами та зерном.

        Роботи відзначалися високим художнім рівнем та творчою фантазією учасників, невичерпною імпровізацією в співзвучності з традиціями нашого краю.

         Журі дуже важко було визначитися з переможцем. Тим не менше, за рішенням журі були підведено підсумки та визначені кращі експозиції. Найкращі конкурсні роботи учасників будуть представлені у ІІІ етапі Конкурсу, який відбудеться 28-29 березня у м. Ужгород.

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Конкурси | Додав: dptnz (20.03.2018)
Переглядів: 589 | Рейтинг: 1.5/2