Головна » Статті » Конкурси

Тиждень професії електрогазозварник, рихтувальник кузовів.

       З 13.03 – 17.03.17 року в ліцеї проводився тиждень професії електрогазозварник, рихтувальник кузовів. Протягом тижня проведено різноманітні заходи. Зокрема, проведено майстер-клас «Інноваційні технології зварювання». Майстер виробничого навчання, Скоблей Є.Є.  ознайомив  інженерно-педагогічних працівників з сучасними інноваційними зварювальними технологіями, відповідно до вимог міжнародних та європейських стандартів.   Також  було проведено конкурс фахової майстерності серед учнів професії  електрозварник, рихтувальник кузовів, з метою перевірки практичних навичок та вмінь.

       Майстром виробничого навчання Михалянич І. І. було проведено відкритий урок з виробничого навчання в групі  ЕГЗРК-22 на тему «Зварювання кутових з’єднань багатошаровими швами». Даний урок був побудований як урок контролю знань з приділенням уваги знанням зварювальної термінології, режимів і методів зварювання, техніки виконання швів у різному просторовому положенні для різних видів зварювальних матеріалів.

     Учням надавалася можливість продемонструвати свої навчальні досягнення в усних відповідях за інструкційно-технологічними картками. Учні ліцею активно підготувалися до випуску стінгазет «Цікаве з професії», «Історія та нові технології у електрогазозварюванні».

Категорія: Конкурси | Додав: dptnz (20.03.2017)
Переглядів: 915 | Рейтинг: 5.0/2