Головна » Статті » Виховна робота

Круглий стіл «Not holocaust!»

З болем, сумом і жалем  в очах і Душах  -

такого   жаху  не повинно  повторитися!

     Історію неможливо повернути назад. Але необхідно розповісти про неї всю правду. Історія нашої Батьківщини, на жаль, має й сумні сторінки. Україна  в роки Голокосту – це країна смерті. Смерті безвинних…

     27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Голокост – це події, пов’язані з великими людськими  втратами.

     З цього приводу, викладачем історії Алмашій М.І.,  27 січня 2020 р. в групі ЕМ – 23 був проведений круглий стіл «Not holocaust!» з вшанування пам'яті загиблих під час  голокосту в Україні та світі.

     Викладач акцентувала  увагу  на історичних фактах, які увійшли в історію, як трагедія ХХ століття та передала всю глибину трагізму приречених на смерть людей.

    Захід проведений з метою поглиблення знань  з історії України та світу  про  трагедію людських доль та цілих націй. Здобувачі освіти   переглянули відеоролик, де  коротко  розповідається про Голокост, з повідомлень  одногрупників   учні  дізналися,  що  означає це вбивче слово, вшанували пам’ять невинно убієнних, переглянули  презентацію «Голокост», ознайомилися з  публікаціями періодичної преси даної тематики.

      Під час проведення круглого столу здобувачі освіти висловлювали власну думку щодо Голокосту, ділилися враженнями про події та глибоко співчували жертвам Голокосту та тим людям, які дивом врятувалися від масового знищення нацистами. На жаль, багато людей нічого не знають про Голокост, який забрав мільйони людських життів. Пам’ять про Голокост необхідна, щоб наші діти не стали жертвами, катами чи байдужими спостерігачами.

 

Категорія: Виховна робота | Додав: dptnz (27.01.2020)
Переглядів: 36 | Рейтинг: 5.0/2