Головна » Статті » Виховна робота

«Майдан, що  змінив історію і нас!»

     Виховна година до Дня вшанування героїв Небесної Сотні була проведена в групах ЕМ -23 та  МШЛП-31 21.02.2020 р. на тему «Майдан, що  змінив історію і нас!» викладачем  історії Алмашій М.І.

        Головною метою заходу було ознайомити здобувачів освіти  із історичним та суспільним значенням Революції гідності, короткими життєписами деяких героїв Небесної Сотні, розкрити суть подвигу Небесної Сотні, ушанувати героїзм українських захисників тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України. Переглядаючи презентації, здобувачі освіти дізнались чому загиблих назвали  Небесною Сотнею. Адже, вважалось, що їхні душі потрапили до раю, і з неба Сотня продовжує охороняти Україну.  Сотні історій, сотні людських життів, сотні героїв! І сьогодні ми їх згадуємо, бо не маємо права забувати!

        З проведеного заняття учні також дізнались про найстрашнішу та найтрагічнішу ніч з 18 на 19 лютого – ніч Апокаліпсису, як назвали її пізніше,  після якої наступив  „чорний четвер” – 20 лютого. Саме в ці дні на очах у всього світу влада розстрілювала свій народ. Під час кровавих сутичок та від куль снайперів на Майдані загинуло понад сотні  людей…

   Під час виховної години здобувачі освіти переглянули відео „Реквієм за Небесною Сотнею” та хвилиною мовчання вшанували всіх, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу нашої з вами єдиної України!

    Подвиг героїв Небесної Сотні має визначне значення для нашої Батьківщини. Перш за все, вони віддали своє життя за те, щоб кожен наш новий день був сповнений свободи, надії та світла.

     Ми Єдина країна! Незважаючи на усі негаразди, що відбуваються зараз, усі ми прагнемо одного – миру, спокою, міцної та квітучої держави та чистого неба над головою.

Категорія: Виховна робота | Додав: dptnz (21.02.2020)
Переглядів: 51 | Рейтинг: 5.0/4