Головна » Статті » Методична робота

02 березня 2018 року в групі ЕМ-33 за проведено відкритий урок виробничого навчання, який провів майстер виробничого навчання Кивеждій В.А.

02 березня 2018 року в групі ЕМ-33 за проведено відкритий урок виробничого навчання, який провів майстер виробничого навчання Кивеждій В.А. Тема уроку «Обслуговування та ремонт двигунів з коротко замкнутим ротором».

Структура уроку виробничого навчання відповідала вимогам практичного заняття. Під час уроку майстер виробничого навчання забезпечив результативність процесу навчання, поєднавши оптимальні методи і засоби навчання на різних етапах уроку, враховуючи інтереси учнів та спрямувавши їх роботу на вивчення нового матеріалу. Увага майстра в/н була сконцентрована на формуванні в учнів знань про електродвигуни з коротко замкнутим ротором змінного струму через магнітний пускач з дотриманням правил охорони праці та вимог інструкційної-технологічної документації в умовах моделювання професійної діяльності.

Урок проведено на високому методичному та професійному рівні, психолого-педагогічна атмосфера уроку сприяла максимальному засвоєнню учнями нового навчального матеріалу.

Категорія: Методична робота | Додав: dptnz (02.03.2018)
Переглядів: 558 | Рейтинг: 5.0/2