Головна » Статті » Методична робота

«Атестація – іспит на компетентність»

Атестація педагога – це рух уперед, що сповнює наше життя сенсом, мотивує до інтелектуальної та духовної праці, навчає досягати перемог, набувати досконалості.

17 лютого 2022 року в ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» було проведено спільне засідання методичних комісій суспільно-гуманітарної підготовки, електротехнічних професій та будівельної галузі на тему «Атестація – іспит на компетентність». Серед питань порядку денного був «Творчий портрет» - творчий звіт педагогів, які атестують у 2022 році.  Викладачі мали можливість поділилися своїм педагогічним досвідом, професійною майстерністю, мистецтвом навчання і виховання, продемонструвати найкращі уміння, надбання і досягнення, вразити колег своїми талантами і здібностями. З творчим звітом перед колегами виступили Гудь Н.І, Воробканич В.І., Мельник І.М, Зейкан Ю.І.

         На звершення, практичний психолог Дорчинець Віта Петрівна провела з присутніми тренінг «Профілактика емоційного вигорання». Практичний психолог ознайомила  учасників із такими поняттями як «стрес» та «емоційне та професійне вигорання», їх основними причинами та симптомами, навчили створенню умов для психологічного розвантаження педагогів та надали інформацію про сучасні техніки і прийоми стабілізації емоційного стану. Також надано рекомендації щодо запобігання професійного вигорання. Цікавими були вправи «Хто Я», «Коло емоційного балансу», «Посмішка», «Лист радощів», які сприяли емоційному розвантаженню викладачів. Наприкінці кожен учасник по черзі дарував один одному позитивні емоції і побажання. 

Категорія: Методична робота | Додав: dptnz (18.02.2022)
Переглядів: 194 | Рейтинг: 3.0/3