Головна » Статті » Методична робота

Чергове засідання методичної комісії суспільно-гуманітарної підготовки
 17 січня 2018 року відбулося чергове засідання методичної комісії суспільно-гуманітарної підготовки. Під час цього засідання члени МК ділилися досвідом роботи щодо осмислення уроку, як результату оптимального поєднання традиційних та інноваційних методів навчання.
               Практичний психолог, Дорчинець В.П., ознайомила педагогічних працівників із дослідженням «Психолого-педагогічні причини лихослів’я», у якому наголосила, що негативні прояви у мовленнєвій поведінці учнів - це наслідки недосконалих виховних впливів найближчого соціального оточення, а також випадкових антипедагогічних впливів інших людей. Вони не є ізольованими одна від одної, а між ними існує постійний взаємозв’язок. Віта Петрівна наголосила, що фактори, які спричиняють лихослів’я не залишаються незмінними, їх сама особа вибирає і виправляє. 
               Береш О.І. поділилася з колегами правовими аспектами праці неповнолітніх, та наголосила, кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується (ст. 43 Конституції України).
               У ході засідання були розглянуті презентації циклу уроків: з німецької мови,  Ковач Я.В. представила «Подорож німецькомовними країнами», а з правознавства, Береш О.І. – «Цивільне право».

 

Категорія: Методична робота | Додав: dptnz (18.01.2018)
Переглядів: 530 | Рейтинг: 5.0/1