Головна » Статті » Методична робота

Чергове засідання МК суспільно-гуманітарної підготовки.

18 січня 2017 року відбулось чергове засідання МК суспільно-гуманітарної підготовки.

        Форма проведення: засідання педагогічного клубу.

        Тематика засідання  «Творчий пошук педагога. Осмислення уроку, як результат оптимального поєднання традиційних та інноваційних методів навчання».

Під час засідання Береш О.І. проаналізувала участь учнів ліцею в районному етапі предметних олімпіад із предметів суспільно-гуманітарного циклу, де вказала на всі «плюси та мінуси». Після чого всі члени МК виступили із звітом про хід виконання індивідуального плану роботи з обдарованими учнями, про форми і методи їх підготовки до ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Крім того,  на засіданні заслухали і обговорили доповіді Гудь Н.І. «Свобода слова на уроках англійської мови» та  Ковач Я.В. «Пошуки різноманітних форм занять для розвитку пізнавальних потреб та креативних здібностей учнів на уроці німецької мови», де було наголошено, що ми, викладачі, є у постійному пошуку якихось нових методів проведення наших уроків, випробовуємо різні техніки та форми уроків для того, щоб розвивати пізнавальні потреби та креативні здібності учнів на уроках.

         Також викладач суспільних дисциплін Лугош В.Д. ознайомив присутніх із заходами, які будуть присвячені Дню Соборності України, а саме:

  • година громадської єдності «Українське державотворення», (класні керівники);
  • лекція-бесіда «Від роду до народу слався Україно» (викладач історії);
  • перегляд документального фільму «День Соборності України».

Особливу цікавість присутніх викликала виставка новинок методичної літератури з суспільно-гуманітарних дисциплін підготовлена головою МК Біров О.І.

Категорія: Методична робота | Додав: dptnz (19.01.2017)
Переглядів: 681 | Рейтинг: 5.0/1