Головна » Статті » Методична робота

Чергове засідання МК суспільно-гуманітарної підготовки

           18.10.2017 року відбулось чергове засідання МК суспільно-гуманітарної підготовки на тему «Особистісно-орієнтована система навчання та її вплив на розвиток творчих здібностей учнів (система роботи з обдарованими учнями; олімпіади, конкурси)».

            В.о. заступника директора з НВР Береш О.І. проаналізувала результати моніторингових робіт з учнями І-го курсу, а також вказала на типові помилки, які учні допустили при написанні робіт.

          Практичний психолог, Дорчинець В.П., провела з присутніми психолого-педагогічний тренінг «Інноваційні підходи до організації ефективної педагогічної діяльності» метою якого було: оволодіння педагогічними працівниками знаннями, вміннями та навичками щодо підготовки та здійснення ефективної інноваційної професійної діяльності. Під час тренінгу учасники виконували різні вправи: «Дерево очікувань», «Асоціації», складали модель педагога, схильного до інноваційної діяльності. Також провели тестування «Готовність до здійснення інноваційної діяльності», де у всіх респондентів виявлено, що кожен хоче знати свої особисті риси та готовий до інновацій.

            Лугош В.Д., викладач суспільних дисциплін, ознайомив колег з планом проведення Тижня суспільних дисциплін, та наголосив, що проведення предметного тижня є ефективним засобом підвищення пізнавального інтересу до вивчення історії та стимулювання творчої активності учнів.

         Також на засіданні своїм досвідом роботи ділилися - Ковач Я.В., викладач німецької мови, Біров О.І., викладач української мови, Біров І.І., викладач фізичної культури. 

 

 

Категорія: Методична робота | Додав: dptnz (19.10.2017)
Переглядів: 535 | Рейтинг: 5.0/1