Головна » Статті » Методична робота

Методичний діалог «Сучасний урок. Яким йому бути? Вимоги до сучасного уроку»

Мабуть, більшість із нас задумується над питанням:"Яким має бути сучасний урок?" Сучасний урок - це якісний урок, якісна освіта. Це питання постійно перебуває у полі уваги не тільки викладачів: воно хвилює випускників, його обговорюють батьки, роботодавці, а держава висуває як одну з головних проблем забезпечення якісної освіти. А чим особливий, відмінний від попередників сучасний урок? Ось на яке запитання прагнула я відповісти, проводячи методичний діалог на тему «Сучасний урок. Яким йому бути? Вимоги до сучасного уроку».

         Захід проводився спільно із засіданням МК суспільно-гуманітарної підготовки. В ході роботи викладачі працювали в групах, де виконували деякі завдання, зокрема: на ватмані їм потрібно було написати свої асоціації до кожної букви слів «Сучасний урок», та виконували аналітичну вправу «Конструктор» - групам потрібно було намалювати Модель сучасного уроку конкретного типу.

         Сподіваюсь, що даний матеріал допоможе моїм колегам сформувати в собі нове, позитивне мислення, а процес навчання з обов'язку перетвориться на захоплення, радість навчання та спілкування.

 

 

Категорія: Методична робота | Додав: dptnz (20.11.2017)
Переглядів: 631 | Рейтинг: 5.0/1