Головна » Статті » Методична робота

Позачергове засідання МК ПП суспільно-гуманітарної підготовки

        27 листопада – цей день виявився дуже насиченим для викладачів методичної комісії суспільно-гуманітарної підготовки ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей», бо сьогодні було проведено аж 2 відкриті уроки.

         Гузинець Наталія Семенівна провела урок з української мови в групі ЕМ-13 на тему «Дотримання норм літературної мови. Основні норми української літературної вимови».  В ході уроку учні мали змогу ознайомитися з мовними нормами, навчитися дотримуватися  усталених мовних норм усної й писемної літературної мови, свідомо, цілеспрямовано, майстерно використовувати мовно-виражальні засоби залежно від мети й обставин спілкування; розвивати вміння не допускати помилок як у писемному, так і в усному мовленні. Виховною складовою було виховати у підлітків прагнення спілкуватися літературною, а не спотвореною мовою (суржиком, жаргоном), любов і повагу до рідного слова.

         В групі ЕМ-33 викладач історії України, Лугош Вадим Дмитрович, провів урок на тему «Нашого цвіту по всьому світу (українська діаспора)». Викладач обрав епіграфом до уроку слова І.Багряного «Ми є. Були. І будем ми! Й Вітчизна наша з нами» та ставив перед собою за мету розкрити поняття «діаспора», нагадати учням про історію становлення та сучасний стан української діаспори, поширення по країнах світу та зв’язки з Україною; виховувати в учнів почуття патріотизму на національної свідомості, цікавість до вивчення історії рідного народу.

      Обговорення членами МК проведених уроків.

Категорія: Методична робота | Додав: dptnz (27.11.2017)
Переглядів: 550 | Рейтинг: 5.0/4