Головна » Статті » Методична робота

Взаємозв’язок між загальноосвітньою та професійною підготовкою

     21.11.2018 року відбулося спільне засідання МК суспільно-гуманітарної підготовки та МК електротехнічних професій на тему «Взаємозвязок між загальноосвітньою та професійною підготовкою», де колеги ділилися своїм досвідом роботи. А саме: голова МК суспільно-гуманітарної підготовки  Біров О.І. наголосила на особливостях загальноосвітньої підготовки у закладах професійної (професійно-технічної) освіти, а голова МК електротехнічних професій Осуська Л.І. проаналізувала організацію професійного навчання кваліфікованих робітників за інноваційними педагогічними технологіями.

       Також на засіданні Дорчинець В.П. – практичний психолог, провела тренінг для членів МК на тему «Психологічне здоровя викладача при емоційному вигоранні».  Метою даного тренінгу було інформування членів МК про синдром емоційного вигорання, навчити членів максимально використовувати свій особистий потенціал через методи саморегуляції емоційного стану для запобігання емоційного виснаження та зняття психоемоційного напруження.

      Всі присутні отримали багато корисної інформації щодо взаємозв’язку між загальноосвітньою та професійною підготовкою та велику кількість позитивних емоцій під час проведення тренінгу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Методична робота | Додав: dptnz (23.11.2018)
Переглядів: 85 | Рейтинг: 5.0/1