Головна » Статті » Методична робота

Відкритий урок виробничого навчання з професії ЕГЗРК

        19 лютого 2019 р. в групі ЕГЗРК-12 відбувся відкритий урок виробничого навчання на тему «Зварювання кутових швів», який провів майстер виробничого навчання Скоблей Є.Є.

         Урок проходив у традиційній формі з дотриманням всіх етапів та відповідних вимог. Особливістю уроку було урізноманітнення засобів під час демонстрації трудових прийомів майстром виробничого навчання та їх первинному закріпленні самими учнями. Для цього використовувались як традиційні методи так і сучасні засоби, а саме використання мультимедійного проектору для демонстрації виконання зварювання кутових швів та можливих помилок, які виникають при цьому.

         Учні приймали активну участь не лише під час опитування майстром, але й на інших етапах уроку. Кожен учень самостійно спробував виконати зварювання, а в цей час інші учні мали змогу не лише подивитися на роботу одногрупника, але й дати оцінку якості зварювання та звернути увагу на зроблені недоліки.

         Майстру виробничого навчання Скоблею Є.Є. дано високу оцінку якості проведення уроку із застосовуванням інноваційних технологій при проведені уроків виробничого навчання.

Категорія: Методична робота | Додав: dptnz (19.02.2019)
Переглядів: 36 | Рейтинг: 5.0/1