Головна » Статті » Методична робота

Засідання МК ПП суспільно-гуманітарної підготовки

       Згідно плану роботи МК суспільно-гуманітарної підготовки ДПТНЗ «Білківський ПАЛ» 17 жовтня 2019 року було проведено чергове засідання МК на тему «Використання інноваційних технологій на уроках суспільно-гуманітарної підготовки».

       Заступник директора з НВР Береш О.І. проаналізувала моніторинг робіт з учнями І-го курсу, та нагадала, що з української мови середній бал – 3,4 а з історії України – 4,9. Після цього повідомлення члени МК обговорили проблеми викладання предметів в новому навчальному році та намітили шляхи роботи з обдарованими учнями, засоби удосконалення форм і методів роботи з учнями, які мають низький рівень досягнень.

       Також практичний психолог Дорчинець В.П. проаналізувала соціальну адаптацію учнів І-го курсу.

 Розгляд і вивчення проблеми психологічної адаптації першокурсника до умов навчання у ліцеї передбачає насамперед конкретизацію самого поняття адаптації. Розуміння і тлумачення явища адаптації до ситуації навчання може бути різною.

Маємо констатувати, що адаптація першокурсників в умовах нового середовища, в умовах нової системи освіти у ліцеї не завжди проходить успішно. Проведена адаптаційна робота дала такий результат:

5 учнів – низький рівень – 8.6%

21 учень – середній рівень – 36.2%

26 учнів – високий рівень – 44.86%

6 учнів – не брали участь – 10.34%

Категорія: Методична робота | Додав: dptnz (18.10.2019)
Переглядів: 79 | Рейтинг: 5.0/1