Головна » Статті » Новини ліцею

04.03.14 проведено день відкритих дверей методкомісії електротехнічних дисциплін

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ МЕТОДКОМІСІЇ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

            З метою  всебічного та глибокого аналізу роботи методичної комісії щодо впровадження інтерактивних методів навчання, як одного з шляхів вдосконалення уроків професійної підготовки в ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей», 4 березня 2014 року  проведено  «День відкритих дверей» методичної комісії електротехнічних дисциплін. У рамках заходу відбулися:

 -  урок теоретичного навчання з предмету «сСпецтехнологія»  на тему «Експлуатація акумуляторів», викладач Осуська Л.І

            Урок пройшов у формі гри -  «Технічний футбол». Позитивне налаштування на плідну працю викладач здійснила з допомогою рефлексивного прийому «Дерево очікувань».

            У ході уроку використані ряд ігрових прийомів «Естафета», «Ти мені -   я тобі», кросворд «Світочі науки», «Дикобраз», тощо. Високий темп уроку заданий педагогом з перших хвилин  і до останніх акордів не покидав гравців, поповнюючи їх багаж знань у цікавій невимушеній обстановці.

- урок виробничого навчання  на тему «Огляд, ремонт реостатів», майстер виробничого навчання Бокотей Г.П.

            Члени метод комісії відвідали фрагмент уроку виробничого навчання ( вступний інструктаж). Майстром виробничого навчання застосовано ігрові технології навчання: ігри «Найрозумніший», «Лото» -  для актуалізації опорних знань; гра  «Незакінчені речення» – для інструктажу з охорони праці; гра «Мозаїка» - для поділу учнів на ланки. Членами методичної комісії відмічено високий темп проведення  уроку, велику кількість ілюстративного та наочного матеріалу, цілеспрямовану постійну роботу майстра виробничого навчання щодо підготовки висококваліфікованих робітників з розвиненим технологічним мисленням.

-круглий стіл «Впровадження інтерактивних методів навчання – шлях до вдосконалення уроків професійного навчання»

            Досвідом роботи з організації групової  діяльності на уроках професійної підготовки поділився Кузьма В.К. Зробив акцент на тому, що найбільш широко  робота в групах  застосовується на уроках виробничого навчання.

             Про технологію реалізації методу конкретних виробничих ситуацій та методу контрольних запитань на уроках виробничого навчання розповіла присутнім методист ліцею В.М.Сарай.

            Аналіз роботи методичної комісії щодо  впровадження інтеративних методів навчання зробила голова методичної комісії Осуська Л.І. Вона наголосила що всі члени МК активно впроваджують новітні технології, свої слова підтвердила фотофактами фрагментів уроків та позанавчальних заходів.

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (05.03.2014)
Переглядів: 1035 | Рейтинг: 2.5/4