Головна » Статті » Новини ліцею

05.05.14 учні ліцею взяли участь у соціальному дослідженні „Здоров’я та поведінкові орієнтації учнівської молоді"

5 травня 2014 року учні ДПТНЗ „Білківський професійний аграрний ліцей” взяли участь у соціальному дослідженні в рамках міжнародного проекту „Здоров’я та поведінкові орієнтації учнівської молоді (HBSC – Health behavior in School-Aged Children)”, що проводиться Українським інститутом соціальних досліджень імені Олександра Яременка.

Міжнародний проект „Здоров’я та поведінкові орієнтації учнівської молоді (HBSC)” здійснюється в Україні з 2001 року. Українська база даних входить до об’єднаної бази даних країн-учасниць проекту HBSC (43 країни). В Україні зазначений проект має підтримку Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Дослідження включало широке коло питань, пов’язаних зі здоров’ям, ставленням до шкідливих звичок, стосунками між учнями та педагогами.

Після опитування уповноважений інтерв’юер інституту Андрійко Н.В. поспілкувавшись з респондентами, дала відповіді на запитання ліцеїстів, що виникли по тематиці дослідження.

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (06.05.2014)
Переглядів: 1004 | Рейтинг: 0.0/0