Головна » Статті » Новини ліцею

08.09.14 року проведений урок до Міжнародного дня грамотності

Починаючи з 1966 року ЮНЕСКО відзначає Міжнародний день грамотності, намагаючись саме в такий спосіб привернути увагу суспільства й мобілізувати міжнародну суспільну думку, щоб збудити його інтерес і досягти активної підтримки зусиль, спрямованих на розповсюдження грамотності – однієї з головних сфер діяльності ЮНЕСКО починаючи з часів її першої Генеральної конференції в 1946 році.

Традиція щорічно відзначати цей день започаткована відповідною рекомендацією Всесвітньої конференції міністрів освіти з ліквідації неграмотності, що відбулася в Тегерані (Іран) у вересні 1965 року. Саме ця конференція рекомендувала оголосити 8 вересня, дату урочистого відкриття конференції, Міжнародним днем грамотності та святкувати його щорічно в усьому світі.

Цікавий збіг: саме 8 вересня 1636 року вважається й датою заснування одного з найкращих вузів світу – Гарвардського університету у США.

Цього дня, в ліцеї,  українськими філологами Біров О.І. та Гузинець Н.С., проведені уроки присвячені  Міжнародному дню грамотності під назвою "Еверести філології". 

Мета цих уроків: підвищити рівень знань з української орфографії, її правописних норм, поглибити підготовку з основних правописних правил, виробити навички свідомого грамотного письма, а також систематизувати знання з правописної системи сучасної української літературної мови.

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (08.09.2014)
Переглядів: 945 | Рейтинг: 5.0/1