Головна » Статті » Новини ліцею

12.11.14 р. проведено відкритий урок на тему «Футбол. Ведення м’яча зі зміною напрямку руху. Двостороння гра»

У середу, 12.11.2014 року, викладачем фізичної культури Біров І.І. у групі ЕМ-13 проведено відкритий урок на тему «Футбол. Ведення м’яча зі зміною напрямку руху. Двостороння гра»

Завдання та мета даного уроку визначені цілями всього фізичного виховання: підвищення рівня фізичного здоров'я та фізичної підготовленості учнів, виховання в оптимальних пропорціях рухових якостей і набуття учнями різноманітних рухових навичок.

На уроці вирішувалися такі завдання: розвиток швидкості, спритності; навчання технічним елементам футболу (удари по м'ячу і передачі м'яча внутрішньою стороною стопи, обробка і ведення м'яча зі зміною напрямку й швидкості руху); активізація індивідуальних психофізичних можливостей учнів; виховання учнів у дусі колективізму, взаємовиручки, відповідальності за командний результат.

У різних фазах уроку пропонувалися вправи на увагу, що також рекомендовано сучасною методикою викладання фізичного виховання. У навчанні та вдосконаленні широко використовувалися розповідь і показ, які залишили позитивні емоції у учнів даної групи та присутніх.

 

 

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (14.11.2014)
Переглядів: 934 | Рейтинг: 5.0/2