Головна » Статті » Новини ліцею

22 жовтня 2014 року відбулось засідання членів методичної комісії суспільно-гуманітарної підготовки

 

 Засідання членів методичної комісії суспільно-гуманітарної підготовки відбулось за таким порядком денним:                                                   

1. Про результати моніторингових робіт з учнями І-го курсу . (Заступник директора з НВР: Г.О. Бажова).

 2. Участь учнів у І-му етапі Всеукраїнської олімпіади, обговорення та затвердження завдань. (Викладачі МК).

 3. Проведення та обговорення відкритого уроку з світової літератури на тему: «Влада золота та її філософія в повісті Оноре де Бальзака «Гобсек». (Гузинець Н.С.)

 Урок проведено у формі  судового засідання. Викладач через рольову гру активізувала пізнавальну діяльність учнів, збагатила  інформацією про життя та сенс буття головного героя. Різноманітними були і завдання на уроці та форми роботи.  Цікавим та змістовним був і мультимедійний супровід уроку. Проглянутий учнями відеосюжет  про Гобсека  був емоційно насичений  та спонукав їх до роздумів над питаннями. В ході уроку ліцеїсти  склали характеристику образу головного героя. Урок мети досяг.

 4. Тиждень суспільних дисциплін у ліцеї (20.10 – 24.10).( Алмашій  М.І.)

 

Цікаво та змістовно проходив тиждень суспільних дисциплін у ліцеї. У план заходів було включено Ігрову шоу-програму: «Міс історія», мета якої сприяти розвитку пізнавальних інтересів і здібностей учнів, формуванню естетичної культури, вихованню поваги до жінки, спонукати до самовдосконалення історичного розвитку. Усний журнал: «Значення геральдики населених пунктів Іршавщини», Конкурс етнографів : «Рідний край у піснях та легендах»  - юні краєзнавці ліцею як істинні нащадки своїх  трудолюбивих батьків, вивчили та дослідили різні об’єкти  природи, культури, історії краю, звичаї, обряди, традиції  і  дали їм нове життя, життя в незалежній Україні. Результати досліджень учні  оформили у вигляді презентації  на тему: «Історія Іршавщини в фотографіях».  Цікаво пройшла й Виховна година на тему : «Наша сила в єдності» під час якої учні усвідомили необхідність збереження та подальший розвиток культурних надбань українського народу; толерантного ставлення до меншин, що проживають на території нашої країни; збереження єдності та територіальної цілісності України. Викладач використала різноманітні форми роботи з аудиторією. Серед них: показ відеороликів, вікторина. І завершився тиждень Конференцією на тему: «Учасники АТО – їх життя приклад для молоді України!»

 

5. Проведення та обговорення відкритого уроку з права на тему: «Форми держави». ( Алмашій М.І.)

 

                   Урок проведено у формі дослідження.  Дане заняття  вибудуване за  схемою нетрадиційного уроку, саме тому розширює кругозір учнів. На уроці задіяні такі нетрадиційні форми роботи, як «Криголам», «Дерево знань»  «Дослідники монархічної форми правління», «Дослідники республіканської форми правління», «Мандрівник», «Метаплан», «Мікрофон». Таке заняття вдосконалює навички учнів зі здійснення дослідницької роботи, її оформлення в презентації, поглиблює міжпредметні зв’язки з географією, історією, розвиває вміння орієнтуватися в політичному житті суспільства, виховує правову культуру та повагу до ролі народу у формуванні вищих органів державної влади. Урок був цікавим, насиченим, своєї мети досяг.

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (27.10.2014)
Переглядів: 711 | Рейтинг: 5.0/1