Головна » Статті » Новини ліцею

23.09.14 відбулася зустріч з підполковником ВСП ЗСУ - учасником АТО

23 вересня учні ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей»,  стоячи, щирими оплесками зустрічали  підполковника Внутрішньої Служби Правопорядку Збройних Сил України – Мрикала Романа Богдановича - учасника антитерористичної операції на Сході України.
            Роман Богданович розповів про високу витримку та  професіоналізм бійців 128 окремої гірськопіхотної механізованої бригади із Закарпаття, в складі якої він брав участь  в АТО, поділився спогадами про героїчні вчинки молодих хлопців і дівчат, які не залишилися байдужими до долі своєї країни,  а  вибрали важку роботу – захищати Україну. А також  наголосив, що там, на Сході,  у людей з’являються зовсім інші життєві цінності: самопожертва, взаємодопомога,  а ще невичерпна любов до своєї держави, до своєї нації, яку навіть не передати словами.   Роман Богданович закликав  усіх присутніх долучатися до волонтерських рухів, мирних акцій не бути  байдужими спостерігачами, бо тільки разом, спільними зусиллями ми зможемо перемогти,  І ПЕРЕМОЖЕМО!

            Під час цієї зустрічі в залі панувала атмосфера піднесеного національно-патріотичного духу та гордості за своїх співвітчизників, за свою Батьківщину, підтвердженням якого було декламування віршів-посвят учасникам АТО, що йшли від самого серця декламаторів.

            Кульмінацією заходу  стало спільне  виконання  Державного Гімну України на знак підтримки ЄДИНОЇ НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ.

 

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (25.09.2014)
Переглядів: 1103 | Рейтинг: 3.8/4