Головна » Статті » Новини ліцею

23.10.14 року відбувся семінар педагогічних працівників з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»

23.10.2014 року на базі ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» відбувся семінар педагогічних працівників з професії «Тракторист-машиніст  сільськогосподарського виробництва» на тему «Шляхи вдосконалення роботи щодо вироблення в учнів практичного та творчого застосування здобутих знань на уроці».

Учасники семінару відвідали урок виробничого навчання у групі ТМ-34 на тему «Система технічного обслуговування тракторів та  бульдозерів. Щозмінне технічне обслуговування трактора Т-150К».

Під час вступного інструктажу майстер виробничого навчання Половка Михайло Іванович застосував різноманітні ігрові вправи «Незакінчене речення», «Хто швидше», «Ромашка», завдання творчого характеру «Виробничі ситуації», «Пазли», «Трактор майбутнього».

Поточний інструктаж проходив в автотракторному парку, у ході якого учні сформували навички якісного виконання робіт щозмінного технічного обслуговування Т-150.

Учасники семінару піднімали питання з організації самостійної роботи учнів, обговорили зміни у ДС ПТО професії 8331.2 тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва 2013 року та поділилися думками та пропозиціями щодо змісту завдань практичного туру для Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», який відбудеться в цьому році на базі ВПУ № 34  м. Виноградів.

 

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (24.10.2014)
Переглядів: 861 | Рейтинг: 0.0/0