Головна » Статті » Новини ліцею

25 грудня 2014 року в ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» відбувся конкурс вертепів «З Різдвом Христовим!» серед учнів ліцею

Конкурс вертепів «З Різдвом Христовим!»

      25 грудня 2014 року в ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» відбувся конкурс вертепів «З Різдвом Христовим!»,  в якому активну участь прийняли всі учнівські групи. Організатор дійства -  Ольга Воробканич.  

       Різдвяне диво!!! Народження Ісуса Христа щороку оживає у вертепних сценках. Учнівські вистави – особливо інтригують. Традиційне дійство все частіше змінюють сучасні інтерпретації. У цих вертепах учні не лише прославляли народження Сина Божого, але й розповідали про сучасні суспільні проблеми України, в той же час не забували і про мораль. До конкурсу вертепів учні готувалися, як до атестації - безсонні ночі та довготривалі репетиції. Перед виступом – хвилювалися. Адже налаштуватися й оживити певний образ – складно. Вертеп учні осучаснили. Хоча, за правилами жанру, в ньому можуть виступати лише хлопці, та все ж брали участь і дівчата. Але, попри всі новації, пам’ятали  і про традиційні колядки. А врешті-решт – тут, як у кожній казці, завжди перемагає добро.

     Під час театралізованого дійства його учасники продемонстрували свої вміння виконувати розподілені ролі, високий рівень виконавської культури, артистизм, розвиток музичних та акторських здібностей.

     Присутні дізналися не лише про вертепні традиції Іршавщини, але й про те, що кожен регіон України має свої унікальні традиції святкування Різдва Христового, кожна з яких передає національний колорит, дух народу, його звичаї: колядки, традиційні страви, святкова атрибутика. Але серед всіх регіонів є одна особливість, яка їх поєднує, – свято збирає разом родини, народжує в серці кожного світло та віру, надихаючи на добрі справи. Закінчилось дійство зверненням ведучої до учнів з проханням продовжити акцію «Напиши листа учасникам АТО і привітай їх з НОВИМ РОКОМ і РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!».     

ФОТОРЕПОРТАЖ РІЗДВЯНОГО ДІЙСТВА

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (26.12.2014)
Переглядів: 866 | Рейтинг: 3.3/3