Головна » Статті » Новини ліцею

26.12.2013 р. у ліцеї відбувся фестиваль-конкурс «Різдвяні колядки»

Участь у святі взяли  11 груп. Прекрасні враження у глядачів залишив  виступ  недільної школи та хору  с. Білки, які вразили своєю яскравістю і виразністю та безпосередністю.

     Учасників  на початку конкурсної програми привітав директор ліцею –     Білак В.І., підкреслив, що головне призначення цього конкурсу – дати можливість учням проявити свої здібності і таланти і ними прославити Новонародженого Христа. Василь Іванович побажав глядачам фестивалю приємних і яскравих вражень, а учасникам - Божої допомоги і благословення.

      Серед конкурсантів журі під головуванням Білака В.І. та старшого майстра – Бровді І.В., заступника директора з НВР – Бажової Г.О., викладача німецької мови – Балог-Симканич Г.О. - обрало трьох найкращих. Перше місце конкурсу  цього року була удостоєна група  ЕМ-33, друге – МШ – 11, а третє – ЕГЗ -22.

   Ще декілька колективів були особливо відзначені серед інших учасників.

  Загалом усі  учасники і гості свята, які були присутні у залі, не залишилися без подарунків, учні отримали солодощі на пам’ять про гарне свято, під час якого вони разом славили Новонародженого Спасителя світу.

ФОТОГАЛЕРЕЯ


Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (27.12.2013)
Переглядів: 843 | Рейтинг: 0.0/0