Головна » Статті » Новини ліцею

31 березня в ДПТНЗ "Білківський професійний аграрний ліцей" відбулася педагогічна методична секція будівельних професій

          31 березня 2015 року на базі ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» відбулося засідання обласної секції педпрацівників будівельних професій.

        У ході засідання члени методичної секції відвідали бінарний урок виробничого навчання та технології штукатурних робіт  на тему «Нанесення шарів декоративної штукатурки» у групі МШ ІІІ року навчання. Під час вступного інструктажу викладач спецдисциплін Гаврилик О.Ф. ознайомив учнів з можливостями дизайну фасадів та інтер’єрів, при цьому  використовуючи різновиди фактури та кольорової гами декоративної штукатурки «Короїд», наголосив на її перевагах та недоліках; майстер виробничого навчання Попович І.О. ознайомила учнів з технологією приготування та нанесення сухої декоративної штукатурки «Короїд СТ35», використавши при цьому ігрові вправи «Технологічний бій», «Незакінчені речення», «Мозаїка».

        Також члени секції побували на майстер – класі «Виконання об’ємного малюнка на основі сухих штукатурних декоративних сумішей», який показала майстер виробничого навчання Орос І.О.

      У ході семінару «Педагогічна взаємодія майстра виробничого навчання та викладача спеціальних дисциплін» викладач Хустського професійного ліцею Дякун О.І. розкрила питання реалізації міжпредметних зв’язків при проведенні бінарних уроків, презентувала методичну розробку бінарного уроку виробничого навчання та технології штукатурних робіт «Оштукатурення внутрішніх і зовнішніх укосів»; майстер виробничого навчання Міжгірського професійного ліцею Гурзан П.П. поділився досвідом співпраці з викладачами спецдисциплін при розробці навчально-плануючої документації.  

       Під час семінару  члени методичної секції поділились досвідом роботи із створенням електронної бази методичних напрацювань з будівельних професій (викладач Хустського професійного ліцею Дякун О.І., майстер виробничого навчання Міжгірського професійного ліцею Гурзан П.П., викладач спецдисциплін ВПУ № 34 м.Виноградів Шуберт А.В.)

      Керівник секції Волощук М.О., заступник директора з НВР Хустського ПЛ та методист НМЦ ПТО у Закарпатській області Савченко Т.Л. розповіли про впровадження ДСПТО професії 7133 «Штукатур» і наголосили на роботі педагогів з впровадження регіонального компоненту у навчальні програми спецдисциплін та виробничого навчання.

 

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (01.04.2015)
Переглядів: 909 | Рейтинг: 5.0/2