Головна » Статті » Новини ліцею

«6 грудня – день Збройних сил України».Інформаційна година

Мета.

Ознайомити учнів з історичним минулим української армії та її сучасним.

Виховувати повагу до військовослужбовців, до прадідусів, дідусів та татусів, взаємоповагу.

Гарантом національної безпеки України виступають боєздатні Збройні Сили, побудовані за принципом оборонної достатності. Збройні Сили є необхідним атрибутом держави і виконують її найголовнішу - захисну - функцію.
Сьогодні строкова військова служба відповідно до Конституції та Закону України "Про загальний військовий обов'язок” є почесним обов'язком кожного. Хоча, потрібно зауважити, що багато службових посад в армії займають жінки і їх кількість з кожним роком зростає. Тому це свято стосується всіх, це свято України!

Україна – незалежна держава. Українські Збройні сили покликані обороняти незалежність рідної землі. І служити в лавах збройних сил України – це святий обов’язок кожного здорового юнака, якому виповниться 18  років. І служать наші хлопці на Україні лише один рік.

Українські юнаки повинні усвідомлювати, що проходячи службу в армії, вони стають захисниками своїх матерів, сестер, коханих дівчат, рідного села чи міста, де проходило дитинство, юність. Ми любимо свою армію. І знаємо, що служити в ній – справа честі та обов’язку.

Україна проголосила 24 серпня 1991 року свою незалежність і прагне жити в мирі і дружбі з усіма державами світу. Однак, ніяк не виключена можливість виникнення воєнних конфліктів.

  Тому 6 грудня 1991 року Верховна Рада прийняла Закони "Про оборону України" та "Про Збройні Сили України". Тому саме ця дата увійшла в історію сучасної Української держави як День Збройних Сил України

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (06.12.2013)
Переглядів: 1977 | Рейтинг: 0.0/0