Головна » Статті » Новини ліцею

Будуємо кар’єру разом

Яка глибока думка закладена в словосполученні «ви­бір професії», скільки викликає воно емоцій та сподівань і водночас скільки породжує проблем! Це не просто вдало чи невдало прийняте в юності рішення, це щаслива або розбита доля, активне, творче, ра­дісне життя чи байдуже, пасивне існування.

Народна мудрість каже: щасливий той, хто радісно йде на роботу і з радістю повертається додому. Але, щоб радісно було йти на роботу, треба одержувати від неї задоволення, а це залежить від вдало обраної професії. Вибір професії - це справа не одного дня. Треба завжди пам’ятати золоту формулу вибору професії: «Хочу - можу - маю - треба».

«Будуємо кар’єру разом» саме під таким гаслом 23 листопада 2017 року в ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» пройшла ЯРМАРКА КАР'ЄРИ для випускників загальноосвітніх навчальних закладів Іршавського району та нашого ліцею. Захід був  організований з метою профілактики безробіття серед молоді, орієнтації на вибір актуальних професій, формування бізнес-центрованого мислення, ознайомлення молоді з перспективними напрямками економічного розвитку району, регіональним ринком праці та послугами, що надає служба зайнятості, а також  спрямований для обізнаності учнів, які бажають зробити перший крок до своєї майбутньої кар’єри, створення сприятливого середовища для формування сучасного молодіжного ринку праці та працевлаштування молоді , а для учнівської молоді формування особистісно-значимого змісту вибору професії, чіткої професійної спрямованості, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються на сучасному ринку праці, визначення тих факторів, які впливають на вибір майбутньої професії.

Урочисто відкрив ярмарку директор ліцею Білак В.І. На заході були присутні: Маргитич Л.Ю. – начальник начальник відділу організації профорієнтацієї  Закарпатського ОЦЗ, Панасюк С.П. – заступник начальника Іршавського РЦЗ, представники ДВНЗ «УжНУ», представники основних ринкоутворюючих підприємств району,  серед яких : ТзОВ «Клен» , ПРАТ «Іршавський абразивний завод», ТзОВ «БЕБ»,  ТзОВ «Фортуна», ДП «Фортуна», ТзОВ «Ільницький дослідний завод», представники військового комісаріату» та випускники Білківської, Дубрівської та Великораковецької ЗОШ.

Відвідувачі мали змогу оглянути представлені експозиції виготовлені учнями на гуртках технічної творчості, переглянути відеофільми про професії, які готує наш ліцей, ознайомитися з умовами вступу та навчання, перспективами професій навчального закладу, а також умовами навчання в Ужгородському Національному університеті.

            Проведення таких заходів дозволяє сподіватися на вирішення кадрових проблем для роботодавців та проблеми безробіття для населення району.  Адже для кожної людини головне - благополуччя і добробут родини. Забезпечити його може лише стабільна робота і гідна заробітна плата,  сприятиме здійсненню багатьох надій і сподівань.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (24.11.2017)
Переглядів: 509 | Рейтинг: 3.8/4