Головна » Статті » Новини ліцею

День безпеки в Інтернеті

День безпеки в Інтернеті

       Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне й позитивне використання цифрових технологій для учнів та молоді.

Ця подія дозволяє зробити акцент на позитивному використанні технологій та вивчити роль, яка сприяє створенню кращої і більш безпечної онлайн-спільноти. Вона служить закликом для молодих людей, батьків, вихователів, викладачів, соціальних працівників, співробітників правоохоронних органів, підприємств, політиків і широких верств суспільства, щоб об’єднатися з метою сприяння та створення найбільш позитивного й кращого Інтернету.

Для  учнів ліцею  проводилася година спілкування на тему «Інтернет - користь чи прихована небезпека» з метою ознайомлення учнів з правилами поведінки в Інтернеті. Учні охоче обговорювали віртуальні загрози, які можуть завдати шкоди в реальному житті, а також вивчили пам’ятку про «Неприємності в мережі та як їх уникнути».

Підлітки визначали шляхи попередження негативного впливу роботи в Інтернеті, ознайомилися з інформацією щодо безпечного використання сайтів для молоді.

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (07.02.2018)
Переглядів: 476 | Рейтинг: 4.0/2