Головна » Статті » Новини ліцею

День Святого Валентина

          14 лютого закохані у всьому світі відзначили День святого Валентина.
    День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.

         День Святого Валентина – давнє свято зі своїми традиціями. Одне з головних правил – робити коханим подарунки – так звані "валентинки", які обов'язково повинні мати форму серця. Разом з подарунками ви зізнаєтесь в коханні. До речі, в середньовіччі існував звичай: найдовшим кохання буде, тоді якщо зізнатися в своїх почуттях саме у Валентинів день – Валентин буде берегти вас!

     До Дня закоханих в ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» було організовано конкурс на кращу Валентинку виготовлену своїми руками "Моя Валентинка". Учні взяли активну участь у заході, презентували свої роботи зроблені власноруч. "Валентинки" вражали своєю різноманітністю, яскравістю та креативністю. Роботи були настільки красивими та оригінальними, що членам журі та учням, які брали участь у голосуванні, було складно визначитися з найкращими роботами. Переможцями стали:

1 місце – Данилаш Оксана, група МШЛП-21;

2 місце – Береш Іван, група ЕГЗРК-32;

                Роман Марія, група МШЛП-31;

3 місце – Улинець Крістіна, група ЕМ-23;

               Васько Іван, група МШЛП-31. 

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (15.02.2017)
Переглядів: 632 | Рейтинг: 5.0/3