Головна » Статті » Новини ліцею

День Святого Валентина

      День Святого Валентина, який ще іменують Днем усіх закоханих, активно відзначається молоддю щорічно 14 лютого. День Валентина прийшов до нас з-за кордону і швидко став одним з найпопулярніших молодіжних свят.

     Історія виникнення свята дуже цікава. Достовірних даних про те, де саме зародилася традиція святкування, немає. Одні вважають батьківщиною знаменного дня Англію, інші – Францію. За переказами, День Святого Валентина вшановує великомученика Валентина – священика, який всупереч наказу імператора Клавдія ІІ, що забороняв молодим чоловікам мати сім’ю, таємно вінчав закоханих. Правитель вважав, що самотній чоловік, не обтяжений сімейним побутом, має шанси стати кращим воїном, оскільки його думки зайняті тільки майбутніми битвами. Незабаром дії священика були розсекречені, сам Валентин постав перед судом, піддався жорстоким тортурам і згодом був страчений. В ніч перед стратою він написав своїй коханій лист – признання в любові у віршованій формі. Згодом такі листи стали називати «валентинками». Дата смерті великомученика і припадає на 14 лютого.

    Минуло багато часу, в XIV столітті священика Валентина канонізували – за благі діяння віднесли до числа святих. Відтоді День Святого Валентина активно святкується в Європі і в нашій країні.

    Напередодні 14 лютого, учні нашого ліцею, які проживають в гуртожитку  виготовляли цікаві листівки, валентинки з побажаннями кохання, добра, миру та цікаву скриньку для валентинок - запрацювала Пошта кохання. Всі бажаючі мають змогу надіслати валентинки один одному.

      Чекаємо щирих привітань! Кохання усім!

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (14.02.2020)
Переглядів: 15 | Рейтинг: 5.0/2