Головна » Статті » Новини ліцею

День відкритих дверей

     06.03.2018 року ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» відбувся День відкритих дверей для майбутніх учнів, їх батьків та всіх бажаючих - щорічний захід, мета якого - залучити абітурієнтів у ПТНЗ, відповісти на всі їх питання відносно умов вступу та напрямків навчання тощо. Гостями свята були представники Іршавського центру зайнятості.

      У цей день до нас завітали учні 9-х класів шкіл району, які стоять на порозі дорослого життя, першим кроком у яке є вибір такої професії, яка буде не лише задовольняти матеріальні потреби, а й приносити задоволення.

     Викладачі та майстри виробничого навчання ліцею провели екскурсію закладом освіти, де познайомили гостей з кабінетами, спортивною залою, їдальнею, виставкою технічної творчості, провели до навчальних майстерень, показали техніку ліцею.

   На ринку праці стрімко росте тенденція популярності робітничих професій, які є актуальними в наш час, і роботодавці залюбки приймають на роботу майстрів із «золотими руками».

    Саме таких висококваліфікованих робітників готують у нашому ліцеї, який має гарну матеріально-технічну базу, сучасно обладнані кабінети та майстерні, а педагогічний склад ліцею є справжньою гордістю.

    Отож, закликаємо всіх випускників підійти до питання вибору професії відповідально. Адже від цього залежить ваш життєвий шлях. Профорієнтаційний захід завершено, але ми кожного дня раді бачити в нашому ліцеї школярів, які готові обрати на майбутнє професії, яким  навчаємо. Ласкаво просимо на навчання в ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей»!

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (07.03.2018)
Переглядів: 447 | Рейтинг: 5.0/1